Marija Rjabceva - fotogrāfe, privātās un korporatīvās fotosesijas. 1

Marija Rjabceva – fotogrāfe. Spilgta, radoša, daudzpusīga sieviete, kas savā darbā nebaidās eksperimentēt, rada savu profesionālo stilu un piepilda savus sapņus. Priecājamies iepazīties un vēlamies iepazīstināt jūs ar jauno sieviešu biznesa kluba Ladies Deal Club dalībnieci!

Marija Rjabceva - fotogrāfe, privātās un korporatīvās fotosesijas. 2

Iepazīsimies

Marija Rjabceva ( fotogrāfijas jomā – MfactoryPhotography ), fotogrāfe. Nodarbojas ar portretu fotografēšanu, ģimenes fotografēšanu, profesionālo (korporatīvo) fotografēšanu, kā arī ar Fashion virzienu. Stilizācija un tēla izvēle, kā arī fotosessiju režiju.

Nedaudz vēstures

Marija Rjabceva - fotogrāfe, privātās un korporatīvās fotosesijas. 3Studēju psiholoģiju, aktiermeistarību un visu, kas saistīts ar fotogrāfiju. Daudzus gadus pati biju modele, un labi izprotu pozēšanu. Es zinu, kā fotografēt sevi un palīdzu saviem klientiem izvēlēties ērtu un skaistu rakursu. Pirms aizraušanās ar fotogrāfiju un profesionālas darbības uzsākšanas šajā jomā, es strādāju par balles deju skolotāju. Man ir profesionālais Latvijas čempiones tituls balles dejās. Mēs ar ģimeni meklējām jaunu dzīvesvietu, un tā es nokļuvu Vīnē, kur sāku savu skolotājas karjeru. Pirms tam bija spilgts periods, kas strādāju par dīdžeju. Ar lepnumu varu atzīmt, ka man izdevās strādāt vadošajos klubos ne tikai Latvijā, bet arī ārzemēs. Drīz vien sapratu, ka nakts dzīve nav tas labākais gan manai veselībai, gan ģimenei. Uz kādu dzīves periodu es iegremdēju sevi ģimenē – kļuvu par divu meitu mammu. Taču mana radošā daba, vēlme radīt un realizēt savu potenciālu mani noveda tur, kur esmu tagad.

Pašlaik

Pašlaik esmu profesionāla fotogrāfe. Sākumā es fotografēju visu un visus, bet ar laiku sāku saprast, ka ne viss ir vienādi interesants un sagādā vienādu prieku. Tāpēc es pievērsos cilvēku fotografēšanai, īpaši privātām un ģimenes fotosesijām. Un, ņemot vērā mūsdienu pasauli un ierastos noteikumus par sevis, sava amata un pakalpojumu norādīšanu, klienti sāka vērsties pie manis ar jautājumiem par  korporatīvo fotosesiju rīkošanai. Tātad, ja jums ir nepieciešams ne tikai nomainīt savu foto sociālajos tīklos, bet arī sagatavot fotomateriālu par savu darbību, savu personību un parādīties digitālajā pasaulē pēc iespējas izdevīgāk un pareizāk – vērsieties pie manis.

Un, protams, svarīga un ļoti liela manas dzīves sastāvdaļa ir mana ģimene. Man ir ļoti svarīgi pavadīt laiku kopā ar viņiem. Taču tā ir mana privātā dzīve un par to es negrību pārāk daudz runāt.

Atbalsts

Mani atbalsta visa mana ģimene un bērni. Vēlos pieminēt divas Ladies Deal Club biedres – Svetlanu Gurovu un Natāliju Belanu. Viņas abas ir skaistumkopšanas speciālistes. Esmu viņām ļoti pateicīga par to, ka palīdzēja man grūtos dzīves periodos un vienmēr priecājās par maniem panākumiem. Man  paveicies, ka man apkārt ir daudz draugu un uzticamu cilvēku. Neizskaitīšu viņus visus, bet no sirds gribu teikt, ka esmu laimīgs cilvēks savas apkārtējās vides ziņā.

Marija Rjabceva - fotogrāfe, privātās un korporatīvās fotosesijas. 4Pasapņosim

Es sapņoju vairāk strādāt modes industrijā! Es gribētu, lai man būtu pastāvīgi klienti, ar kuriem mēs varētu doties garā radošā ceļojumā! Piemēram, tas varētu būt kāds dizainers vai apģērbu salons, ar kuru mēs varētu veidot interesantu stilu. Es ļoti negribētu iesprūst vienā vietā un vienā tēmā, rutīna man ir pirmais solis uz izdegšanu.

Brīvais laiks

Brīvajā laikā nodarbojos ar sportu, pastaigājos svaigā gaisā un mīlu ceļot. Ja man izdodas satikt savus draugus, es vienmēr priecājos to darīt. Tāpat es mīlu un novērtēju tikšanās ar ģimeni – es domāju savus vecākus un radiniekus. Atsevišķu vietu manā laikā un sirdī aizņem izstāžu un dažādu galeriju apmeklēšana. Fotogrāfam un radošam cilvēkam  ir svarīgi būt vērīgam. Un vispār būšana skaistumā ir ļoti svarīgs personības attīstības aspekts.

Grutības darbā ar klientiem

Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu, jo līdz šim man ir ļoti paveicies. Klienti ir brīnišķīgi, dažādi un krāsaini. Protams, ar savām raizēm, bet visu var atrisināt darba brīdī vai sākotnējā sarunā. Iespējams, visgrūtāk ir atrast laiku! Jā, tādu, kas der gan man, gan klientam (smejas). Mūsdienu pasaulē daudzi cilvēki dzīvo ļoti raibu un aizņemtu dzīvi, un atrast kopīgu “logu” kopīgai idejas realizācijai ir izaicinājums.

Padoms

Ne vienmēr kāda cita noteikumi ir veiksmīgs rezultāts jūsu stilam un rakstīšanai. Attīstiet savu iztēli un mērķtiecību. Nebaidieties radīt un pilnveidot savu stilu. Un nebaidieties eksperimentēt!

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts aktīviem cilvēkiem, kas mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt profesionāle biznesā – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz labākus rezultātus.

Laipni lūgti Ladies Deal Club!