Anastasija Švidko - interneta veikala BABYSTORE.LV dibinātāja un vadītāja 1

Anastasija Švidko – interneta veikala BABYSTORE.LV dibinātāja un vadītāja, uzņēmuma QUBO un zīmola LABEBE dibinātāja un dizainere. Spilgta un drosmīga sieviete, kura mīl dzīvi un spēj radīt unikālus projektus ap sevi, iedvesmot un vadīt lielas komandas. Cilvēks ar lielu potenciālu, radošu raksturu un tērauda satvērienu. Priecājamies sveikt Anastasiju Ladies Deal Club komandā!

Anastasija Švidko - interneta veikala BABYSTORE.LV dibinātāja un vadītāja 2

Iepazīsimies

Anastasija Švidko – interneta veikala BABYSTORE.LV dibinātāja un vadītāja. Dibinātāja un dizainere uzņēmumā QUBO – interjera pufi, kā arī interjera aksesuāri un mājas tekstils. Dibinātāja un dizainere zīmolā LABEBE – preces bērniem un mammām. Tas ietver arī tekstilizstrādājumus – apakšveļu, aksesuārus, interjera elementus. Mentore jaunuzņēmumiem biznesā, palīdz uzsākt savu biznesu dažādās jomās un virzienos.

Nedaudz vēstures

Bērnu preču radīšana sākās, kad piedzima bērns un es apprecējos ar IT speciālistu, kurš palīdzēja izveidot tiešsaistes resursus pārdošanai tīklā. Man ļoti gribējās izpausties un kaut ko radīt. Līdz 24 gadiem meklēju sevi, bet tikai pēc bērna piedzimšanas spēju saprast, ko tieši vēlos radīt – bērnu preces un preces mammām, kas ne tikai atvieglotu dzīvi un būtu noderīgas, bet arī būtu stilīgas, estētiski skaistas un ar savu raksturu. Auduma izvēle, tekstūru kombinācija, piemērotu krāsu meklēšana – tas ir tas, kas mani iedvesmo un padara mani laimīgu. Savu preču radīšanas vārdā esmu gatava nodarboties arī ar ne tik patīkamu rutīnu – vietnes uzturēšana, grāmatvedība, administratīvās detaļas un darbs ar personālu.

Atbalsts

Anastasija Švidko - interneta veikala BABYSTORE.LV dibinātāja un vadītāja 3

Dažādos posmos mani atbalstījuši dažādi cilvēki, un es viņiem ļoti pateicos. Šodien, ja runājam tieši par šo dienu – tā ir Anna Krumholce. Viņa ir mana biznesa partnere. Vēlos arī atsevišķi pieminēt savu mammu – viņa palīdz man ar manu brīnišķīgo mazuli. Protams, svarīgu daļu manā dzīvē ieņem mans vīrs, un es priecājos, ka esmu blakus viņam un varu novērsties no darba. Tas ir pavisam cits atbalsta līmenis, nekā ierasts uzskatīt. Mana vecākā meita – mans balsts šobrīd, viņa prot atrast pareizos vārdus un būt blakus īstajā brīdī. Kolēģi – viņi ir mana ģimene. Katrs no viņiem ir svarīgs un vērtīgs. Dažreiz man šķiet, ka es dzīvoju darbā (smejas), un es nevarētu atrasties darbā, ja mums būtu tikai biznesa attiecības.

Brīvais laiks

Es dievinu savu dārzu! Rūpējos par ziediem, stādu kokus un daudz laika pavadu starp augiem. Dievinu kaut ko audzēt. Ziedi un garšaugi – tas ir mana kaislība! Smieklīgi, bet es mīlu skaistu zāli, ko var ne tikai apbrīnot, bet arī baudīt vasaras salātos. Un vēl man patīk iegādāties vecu nekustamo īpašumu un pārvērst to par dizaina objektiem. Patīk paņemt kaut ko gandrīz izpostītu un pārvērst to par pasaku! Radīt, veidot un pārveidot – tā ir visa mana dzīve!

Grūtības darbā ar klientiem

Pašlaik mums ir problēmas ar preču atgriešanas sistēmu, un mēs veicam visus darbus manuāli… Un ir ļoti grūti paskaidrot cilvēkiem, ka dažādi tehniski traucējumi ir neprognozējami. Tas ir ļoti sarežģīts periods mūsu uzņēmuma dzīvē. Saprotu, ka pasaule skrien lielā ātrumā, bet dažreiz pats liktenis liek tev palēnināties, bet grūti, ļoti grūti izskaidrot klientam, ka ir laiki, kad uzņēmumam patiesi nepieciešams sapratne un atbalsts. Esmu pārliecināta, ka mēs tiksim galā un tas padarīs mūs vēl stiprākus, bet pastāvīgos klientus – vēl lojālākus un draudzīgākus pret mums. Priekšā mums ir vēl daudz izaicinājumu, bet kopā ar savu komandu mēs tiksim galā. Kopumā – grūtības ar klientiem rodas tad, kad visi procesi nenotiek tā, kā mums gribētos.

Анастасия Швидко

Pasapņosim

Gribētos lai uzņēmums kļūtu atpazīstams visā pasaulē. Lai mēs būtu maksimāli ātri – lai mūsu piegāde būtu maksimāli ātra! Es vēl nezinu, kā to izdarīt, bet esmu pārliecināta, ka reiz visi posmi sakritīs un mēs izveidosim savu sistēmu – vismodernāko un visērtāko klientam!

Padoms

Galvenais – nepadoties. Atcerieties – dzīvē būs dažādas situācijas un šaubīties ir normāli. Un, ja viss ir slikti – vienkārši ejiet gulēt, lai kā tas arī neskanētu. Visus sarežģītākos brīžus es spēju pārvarēt tad, kad biju kārtīgi izgulējusies. Nepieņemiet lēmumus negatīvā stāvoklī! Tikai pēc tam, kad būsiet labi izgulējušies.

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts aktīviem cilvēkiem, kas mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt profesionāle biznesā – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz labākus rezultātus.

Laipni lūgti Ladies Deal Club!