Marina Karpova - skaistumkopšanas un veselības eksperte 1

Marina Karpova ir skaistumkopšanas un veselības eksperte, spa salona un divu interneta veikalu, kas piedāvā pašaprūpes produktus, vadītāja. Mūsdienās skaistumkopšanas nozarē ir daudz injekciju un procedūru, kas diemžēl var kaitēt sejas veselībai un dabiskajam skaistumam. Marina uzskata, ka, jo vairāk meistaru specializēsies dabiskā atjaunošanā, jo mazāk sievietes pakļaus sevi riskam, cenšoties saglabāt savu skaistumu. Priecājamies sveikt Marinu Ladies Deal Club komandā!

Marina Karpova - skaistumkopšanas un veselības eksperte 2

Iepazīsimies

Ja reiz riskējat, jūs varat būt laimīgs uz visiem laikiem! Mani sauc Marina Karpova, es esmu veselības un skaistumkopšanas eksperte. Es vadu mājīgu spa salonu www.sofija.lv un vairākus interneta veikalus www.cosmetic.lv un www.beautyline.lv, kuros var atrast skaistumkopšanas produktus.

Esmu ne tikai skaistumkopšanas terapeite un spa procedūru speciāliste, bet arī aromātu psiholoģe un olfaktoterapeite. Mans darbs ir palīdzēt cilvēkiem ne tikai ārēji, bet arī iekšēji, izmantojot terapeitiskās ēteriskās eļļas, lai radītu harmoniju un labsajūtu. Esmu arī sejas un ķermeņa dabiskās atjaunošanas meistare. Apgūstot vairāk nekā 45 masāžas tehnikas, es palīdzu saviem klientiem justies un izskatīties vislabāk. Esmu izstrādājusi četras unikālas paraksta programmas, lai palīdzētu katram cilvēkam atraisīt savu iekšējo potenciālu skaistumam, veselībai un panākumiem. Manas programmas ietver sejas un ķermeņa atjaunošanas tehnikas, ārstniecisko masāžu.

Nedaudz vēstures

Esmu dzimusi Latgalē un savu ceļu sāku, palīdzot vecmāmiņai tirgū, kas bija mans pirmais solis uzņēmējdarbībā. Bērnībā bieži sēdēju pie vecmāmiņas mājās pie siltas plīts, uz kuras karājās pasaules karte. Savā iztēlē es sevi iztēlojos kā skolotāju, un valstis šajā kartē šķita kā nesasniedzams sapnis, pasaule, kurā es nekad nevarētu nokļūt. Jau 16 gadu vecumā sapņoju par karjeru, domāju par augstākās izglītības iegūšanu. Iestājoties Pedagoģiskajā institūtā, kļuvu par sākumskolas klašu un latviešu valodas skolotāju. Tomēr pēc pieciem gadiem, nostrādājot izglītībā, es sajutu, ka mana īstā aizraušanās ir kaut kur citur.

Marina Karpova - skaistumkopšanas un veselības eksperte 3Būdama pirmajā grūtniecības un dzemdību atvaļinājumā, es nejauši sastapos ar sludinājumu avīzē par kosmetoloģijas kursiem. Mani vienmēr ir vilinājušas jaunas iespējas veselības un skaistumkopšanas jomā, tāpēc nolēmu pamēģināt. Pakāpeniski iedziļinoties kosmetoloģijas pasaulē, es atklāju, ka man ir dziļa interese par veselību un skaistumu. Uzsākot savu ceļojumu, nolēmu padziļināti apgūt dažādas sejas un ķermeņa masāžas tehnikas pieredzējušu pasniedzēju vadībā.

Kad man apritēja 30 gadi, es sastapos ar grumbiņām uz pieres un nolēmu mēģināt atrisināt problēmu ar botoksu, jo klasiskās un ajūrvēdas sejas masāžas, kas man tolaik bija pieejamas, nedeva vēlamos rezultātus. Tomēr tas izraisīja stipras galvassāpes. Meklējot efektīvākas atjaunošanas metodes, es sāku pētīt dziļo sejas masāžu un tās saistību ar ķermeni. Šādā veidā es ieniru dabisko atjaunošanās un veselības atjaunošanas metožu pasaulē, studējot arī ārstnieciskās ēteriskās eļļas un aromapsiholoģiju, lai iegūtu dziļāku izpratni. Rezultātā es radīju savu unikālo produktu.

Pašlaik es strādāju pie jauna projekta – savas tiešsaistes MK akadēmijas izveides. Tajā ikviena sieviete var apgūt unikālas masāžas tehnikas un iemācīties, kā pašai sev veikt masāžu, kā arī kļūt par pieprasītu speciālisti skaistuma un veselības jomā. Mana vēlme bija izveidot tiešsaistes akadēmiju, kas palīdzēs ikvienai sievietei kļūt par pieprasītu meistari, atbrīvoties no izdegšanas un pamest nemīlētu darbu vai veiksmīgi apvienot to ar mīļāko darbu. Ikviena sieviete varēs apgūt prasmes no dziļas manuālas sejas sejas pašmasāžas līdz atjaunojošam karstajam aromātiskajam pīlingam tikai 10-20 minūtēs dienā, un rezultāti būs pārsteidzoši. Kursi ir izstrādāti tā, lai darbs būtu patīkams, bizness “sievišķīgi”, viegls un sniegtu pelnītu atzinību un pienācīgu peļņu. Tajos esmu apvienojusi visu savu astoņpadsmit gadu pieredzi, lai dalītos ar labākajiem paņēmieniem un prasmēm, kas nepieciešamas profesionālās izaugsmes un personīgās labsajūtas sasniegšanai.

Esmu izstrādājusi šādus kursus – sejas pašmasāžas tiešsaistes kursu “Jaunība un veselība Jūsu rokās”; “Kompleksās – manuālās sejas un ķermeņa atjaunošanas speciāliste”; “Atjaunojošās detoksikācijas speciāliste – sejas un ķermeņa masāžas speciāliste”.

Brīvais laiksMarina Karpova - skaistumkopšanas un veselības eksperte 4

Mani hobiji ir pastaigas parkā kopā ar manu uzticamo suni Čopu, pirts apmeklējums, riteņbraukšana, kā arī patīk rūpēties par augiem savā dārzā. Man patīk arī veidot aproces no dabīgiem akmeņiem un izmantot ārstnieciskās ēteriskās eļļas. Jau vairāk nekā 6 gadus es dodu priekšroku dabīgām smaržām, kas radītas ar ēteriskajām eļļām, un izvairos no sintētiskām smaržām. Ceļošana ieņem īpašu vietu manā dzīvē, un esmu apmeklējusi daudzas valstis, tostarp Itāliju, Spāniju, Gruziju, Maroku, Taizemi un Šrilanku. Mans vīrs ir ceļojumu eksperts, un mēs bieži ceļojam kopā. Kopš bērnības esmu sapņojusi apmeklēt Indiju, jo tā ir bagāta ar tradīcijām un ajūrvēdas metodēm veselības un skaistuma uzturēšanai. Turklāt man patīk zīmēt dzīvus zīmēt un dējot.

Atbalsts

Mana ģimene ir mans spēcīgākais balsts un lielākais atbalsts. Mans brīnišķīgais vīrs man vienmēr palīdz, un mani brīnišķīgie bērni – 19 gadus vecais dēls un 16 gadus vecā meita – ir iedvesmas un prieka avots. Mans dēls ir labs un atvērts cilvēks, un meita vienmēr cenšas mani pierunāt doties vairāk brīvdienās un ceļot. Un, protams, mana mīļotā mamma, kura vienmēr priecājas par maniem panākumiem.

Pasapņosim

Mani sapņi ietver iespēju ceļot un strādāt tiešsaistē, izmantojot akadēmiju, ko es izveidoju. Es varu strādāt no jebkuras vietas pasaulē. Man ir svarīgi iemācīties deleģēt atbildību un veidot savu komandu. Tāpat vēlos veltīt vairāk laika sev, nodarboties ar treniņiem, vingrošanu, dejām un pašmasāžu, katru dienu atrast vismaz 30 minūtes klusumam un pastaigām. Pēdējos 15 gadus esmu cītīgi strādājusi un centusies sevi pilnveidot, mācoties. Tagad ir pienācis brīdis, kad sapratu, ka ir svarīgi vairāk uzmanības veltīt sev un saviem tuviniekiem, kā arī dalīties savās zināšanās un pieredzē ar citiem. Es ticu, ka tad, kad meistars ir piepildīts ar enerģiju un resursiem, viņš spēj saviem klientiem un skolēniem nodot vairāk iedvesmas un piepildījuma.

Marina Karpova - skaistumkopšanas un veselības eksperte 5Grutības darbā ar klientiem

Sarežģītākais darbā ar klientiem ir tas, ka viņi bieži nāk pie manis noguruši, aizmirstot par sevi un savu veselību. Viņi cieš no depresijas, pārslodzes un sadzīves problēmām, kā arī nepievērš sev pietiekami daudz uzmanības. Sievietes bieži vien ir pašaizliedzīgas, pilnībā pārņemtas ar darbu un rūpēm par ģimeni, dažkārt zaudējot līdzsvaru un aizmirstot par savām vajadzībām. Mans uzdevums ir palīdzēt viņām atgūt līdzsvaru, iemācīt rūpēties par sevi un savu labsajūtu.

Padoms

Uzsākot darbu skaistumkopšanas nozarē es iesaku veltīt laiku, lai mācītos un iedziļinātos profesijā, jo tas veicina personīgo izaugsmi un panākumus. Ir svarīgi atcerēties, ka pieprasītas specialitātes piederība nes ne tikai pieklājīgu peļņu, bet arī pateicīgus vārdus no klientiem, kā arī iespēju kļūt par sava likteņa saimnieci un sniegt labumu citiem.

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts aktīviem cilvēkiem, kas mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt profesionāle biznesā – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz labākus rezultātus.

Laipni lūgti Ladies Deal Club!