Tatjana Boiko - tiesas tulks 1

Tatjana Boiko – tiesas tulks. Vēlme pēc pārmaiņām ir atnesusi Tatjanai mīļāko darbu, un viņa cer, ka ar to pārmaiņas nebeigsies. Tatjana vēlas nedaudz pārformēt savu dzīvi, pievienot dzīvesprieku daudzām dzīves jomām, un viņa ir pārliecināta, ka entuziastisku, mērķtiecīgu un interesantu cilvēku kopiena ir pārmaiņu nepieciešamā sastāvdaļa. Priecājamies sveikt Tatjanu Ladies Deal Club komandā! Laipni lūdzam!

Tatjana Boiko - tiesas tulks 2

Iepazīsimies

Mani sauc Tatjana Boiko, un es esmu tiesas tulks.

Nedaudz vēstures

Kad pabeidzu skolu, sapņoju kļūt par žurnālisti, pabeidzu LU Filoloģijas fakultāti, studiju laikā kādu laiku strādāju par ārštata korespondenti laikrakstā un… biju vīlusies – izrādījās, ka tas nav gluži mans arods: gribējās vairāk kārtības un stabilitātes. Tad meklēju sevi, cits darbs, cita izglītība (pirmsskolas skolotāja), atkal meklējumi, un tagad beidzot varu teikt, ka strādāju savu mīļāko darbu, un tā ir laime.

Darbu nomainīju ne tik sen, pirms nepilna gada, un tagad katru dienu priecājos par to, ka daudz kas no tā, ko vēlējos darīt, ir sanācis kopā, un visas prasmes un zināšanas, ko vēlējos izmantot katru dienu, ir noderējušas. Strādājot par tiesas tulku, bez tīri tehniskajām prasmēm rīkoties ar biroja tehniku un spējas pareizi rakstīt, ļoti noder pieredze dažādās jomās (vārdu krājuma ziņā), redzesloks un vienkārši dzīves pieredze.

Brīvais laiks

Brīvajā laikā man patīk nodarboties ar rokdarbiem (izšūšana, adīšana, šūšana), lasīt, dejot, mācīties valodas (angļu un gruzīnu) un doties pārgājienos.

Atbalsts

Mans galvenais atbalsts, pirmkārt, esmu es pati. Es esmu tieši tas cilvēks, kurš mani “paņems rokās” un, ja nepieciešams, sniegs man “burvju pendeli”. Un, protams, mana ģimene – mamma, vīrs un bērns.

Pasapņosim

Es patiešām vēlos augt – intelektuāli un emocionāli, garīgi un garīgi, personīgi, profesionāli un finansiāli, paplašināt savu redzesloku, un šajā ceļā es vēlos satikt līdzīgi domājošus cilvēkus. Un, ja mans galvenais balsts esmu es, tad galvenais “bremzētājs” šajā skaistajā tandēmā esmu arī es. Tāpēc mums ir vajadzīgs kāds trešais (vai pat vairāk nekā viens), kurš varētu būt kompass vai palīdzēt to atrast.

Padoms

Padoms, ko es varētu sniegt topošajiem tulkiem, ir ticēt sev, sadraudzēties ar vārdnīcām, paplašināt savu vārdu krājumu un vingrināties sinhronās tulkošanas prasmēs.

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts aktīviem cilvēkiem, kas mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt profesionāle biznesā – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz labākus rezultātus.

Laipni lūgti Ladies Deal Club!