28. aprīlī Superwoman forums atkal notiks Rīgā! 1
  1. aprīlī Superwoman forums atkal notiks Rīgā!

Superwoman forums ir sieviešu līderu veidots pasākums sievietēm, tajā varēs dalīties uzņēmējdarbības un privātās dzīves pieredzē un zināšanās, iedvesmā, motivācijā un instrumentos.

Forums pirmo reizi notika 2018. gadā Kijivā, pēc tam tas kļuva par visā Ukrainā nozīmīgu un ilgi gaidītu pasākumu. Neskatoties uz kovidu un situāciju valstī, līdz 2024. gadam bija organizēti vairāk nekā 20 pasākumi, kurus apmeklēja tūkstošiem sieviešu.

Foruma galvenā organizatore, autore un producente ir Katerina Smotriča no Kijivas, mārketinga speciāliste, mazo un vidējo uzņēmumu vadības speciāliste, uzņēmēja un konsultante digitalizācijas jomā.

28. aprīlī Superwoman forums atkal notiks Rīgā! 2

Viņa ir gandarīta, ka jau otro reizi šo pasākumu var rīkot Rīgā. “Foruma misija ir radīt telpu neierobežotai atzīšanai un atbalstam visu profesiju, sociālo lomu un uzskatu sievietēm jebkurā viņu dzīves ceļa un attīstības posmā. Veicināt sieviešu uzņēmējdarbību, stiprināt sieviešu līderību, motivēt un stimulēt sieviešu pilnvērtīgu attīstību globālajā sabiedrībā. Uzskatu, ka mūsdienu pasaulē ir ārkārtīgi svarīgi veidot vienojošus pasākumus, dalīties pieredzē, sniegt atbalstu, neskatoties uz statusa un dzīvesveida atšķirībām,” saka Katerina.

28. aprīlī Superwoman forums atkal notiks Rīgā! 3

Pirmā Eiropas valsts, kur notika Superwoman forums, bija Latvija, sadarbībā ar Latvijas pasākumu aģentūru BestShow.lv. Pasākums notika 2023. Gadā un guva lielus panākumus un pozitīvas atsauksmes no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Ukrainas un Vācijas uzņēmējām. 2024. gadā Superwoman jau otro reizi notiks Rīgā. Pasākuma datums – 2024. gada 28. aprīlis. Norises vieta – ATTA centrs, kur pulcēsies aptuveni 400 dažādas nozares un virzienus pārstāvošu sieviešu. Vēl viens pasākums 2024. gada vasarā tiek plānots Polijā (Varšavā), kur arī uzstāsies savas jomas profesionāles. Superwoman forums iekaro Eiropu un paplašina iespējas visām tā dalībniecēm.

28. aprīlī Superwoman forums atkal notiks Rīgā! 4

“Forumu uzskatu par svarīgu un vērtīgu tā vienkāršā iemesla dēļ, ka tas piedāvā reālus biznesa rīkus, kas piemērojami Baltijas un Eiropas tirgū. Iedvesma un motivācija ir svarīgas sastāvdaļas, taču tikpat svarīgi ir arī uzklausīt tās sievietes, kuras patiesi0 ir guvušas panākumus izteikti vīriešu pārstāvētajā biznesa un finanšu pasaulē. Uzskatu, ka laiks, kad lielākas algas un augstāki amati bija tikai vīriešiem, tuvojas 0beigām, un ir gaidāma ēra, kad sievietes varēs izpausties un dalīties uzkrātajās zināšanās un pieredzē pavisam atšķirīgās jomās. Dalīties un būt sadzirdētām!” – komentē Superwoman foruma koordinatore no Latvijas, uzņēmēja Jeļena Tonova.

28. aprīlī Superwoman forums atkal notiks Rīgā! 5

  1. aprīlī pasākumā Superwoman Riga 2024 uzstāsies ap 15 lektoriem par šādām tēmām:

  • – līderība un panākumi mūsdienu pasaulē;
  • – darbs Baltijas tirgū;
  • – jaunu stratēģiju ieviešana uzņēmējdarbībā;
  • – darbs ar eirofondiem un citas projektu iespējas;
  • – digitalizācija un spēcīga personīgā zīmola veidošana;
  • – apmācības, izglītība un tās pielietojums;
  • – PR, mārketings un vadība;
  • – mērķu izvirzīšana un sasniegšana.

Pasākuma viesus gaida arī dāvanu izloze, tīklošanās un iespēja reklamēt sevi, savus produktus un pakalpojumus, mājīga atmosfēra un cienasts.

Biļetes jau ir pārdošanā, tās par izdevīgu cenu var iegādāties ŠEIT

Rīkotāji Latvijā – pasākumu kompānija BestShow.lv.