Svetlana Bažanova - grāmatvedības uzņēmuma SIA Elarum Adviser vādītāja 1

Svetlana Bažanova – grāmatvede, SIA Elarum Adviser vadītāja, profesionāle, kas ir iemīlējusi savu biznesu, ar kuru nodarbojas jau daudzus gadus. Svetlana ir daudzpusīga, interesanta, atvērta visam jaunajam sieviete, kurai svarīga ir izglītība un attīstība, tikšanās un komunikācija ar domubiedriem. Mēs atradām daudz kopīga, un esam priecīgi sveikt jauno dalibnieci Ladies Deal Club komandā! Laipni lūdzam!

Svetlana Bažanova - grāmatvedības uzņēmuma SIA Elarum Adviser vādītāja 2Iepazīsimies

Svetlana Bažanova – pēc profesijas esmu grāmatvede, es mīlu savu profesiju un gūstu gandarījumu par savu darbu, tas man ir aicinājums. Esmu neliela grāmatvedības uzņēmuma ELARUM ADVISER vadītāja un īpašniece. Šogad uzņēmums svinēja savu 10 gadu jubileju.

Mazliet vēstures

Koledžu pabeidzu kā tehniķis – programmētājs un turpināju studijas Latvijas Universitātē, kur ieguvu inženiera ekonomista grādu, specializējoties automatizētajā ekonomikas vadībā. Pēc studiju beigšanas ilgu laiku biju bērnu kopšanas atvaļinājumā, un, atgriežoties darba tirgū, sapratu, ka IT nozare ir pavirzījusies tālu uz priekšu. Mana studiju biedre un toreizējā draudzene bija veiksmīgi izveidojusi grāmatveža karjeru, viņa mani iedvesmoja ar savu piemēru un atbalstīja ceļā uz jauno profesiju. Es papildināju un papildināju savas esošās zināšanas Krievijas-Baltijas akadēmijā un, sekojot kolēģes piemēram, strauji kāpu pa karjeras kāpnēm līdz galvenā grāmatveža amatam un 2013. gadā organizēju savu grāmatvedības pakalpojumu uzņēmumu.

Svetlana Bažanova - grāmatvedības uzņēmuma SIA Elarum Adviser vādītāja 3Brīvais laiks

Savu brīvo laiku pavadu dabā, vasarā pie ūdens (peldēšana, SUP), ziemā pie kalniem (kalnu un distanču slēpošana), garas pastaigas, dejas, joga. Turklāt man patīk lasīt, iegūt jaunas zināšanas, nodarboties ar rokdarbiem (adīšanu). Aktīvi ceļoju vairākas reizes gadā, vēlams nelielās grupās, apmeklējot dažādas dabas, vēstures un kultūras vietas, kā arī izbaudu īsu spa vai pludmales atpūtu. Šobrīd esmu aizrāvusies ar angļu valodas apguvi inovatīvā platformā.

Atbalsts

Es priecājos un lepojos ar saviem trim pieaugušajiem bērniem, ļoti mīlu savus divus mazbērnus – mazuļus. Viņi visi ir mans atbalsts un dzīvesprieks.

Pasapņosim

Esmu grāmatvede, bet tagad mani atkal vilina atpakaļ pie manas pirmās profesijas – programmētāja. IT tehnoloģijas strauji attīstās,

un, iespējams, ir vērts papildināt savas zināšanas un uzsākt pavisam jaunu virzienu. Vēlos arī iemācīties dziedāt un kļūt par kora dalībnieci.

Svetlana Bažanova - grāmatvedības uzņēmuma SIA Elarum Adviser vādītāja 4

Grūtība darbā ar klientiem

Manuprāt, visgrūtāk ir atrast klientu, ar kuru ir savstarpēja sapratne, atgriezeniskā saite un abas puses ir apmierinātas ar procesu. Ja jums tas izdodas, tad rutīnas darbs kļūst radošs.

Padoms

Sākotnējā posmā vissvarīgākais ir labs mentors. Kad es sāku strādāt, man paveicās, ka man tāds bija. Savukārt es vienmēr dalījos savās zināšanās un prasmēs ar saviem darbiniekiem, palīdzot viņiem izaugt par lieliskiem profesionāļiem un noticēt sev.

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts aktīviem cilvēkiem, kas mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt profesionāle biznesā – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz labākus rezultātus.

Laipni lūgti Ladies Deal Club!