Kristina Matvejeva - finanšu jomas eksperte ar specializāciju NILLN 1

Kristina Matvejeva – finanšu jomas eksperte, profesionāle ar lielu darba pieredzi, enerģiska un aktīva sieviete ar labu humora izjūtu. Tāpat kā visi cilvēki, kas pievienojas sieviešu biznesa kluba Ladies Deal Club komandai, Kristina ir pilna apņēmības augt, attīstīties un sadarboties. Mēs vienmēr priecājamies, kad satiekam cilvēkus, ar kuriem mums ir pa ceļām! Laipni lūdzam draudzīgajā Ladies Deal Club kolektīvā.

Kristina Matvejeva - finanšu jomas eksperte ar specializāciju NILLN 2

Iepazīsimies

Kristīna Matvejeva –  finanšu jomas eksperte ar  specializāciju nelegāli iegūto līdzekļu legalizācijas novēršanā. Pēdējo sešu gadu laikā esmu strādājusi vadošā pozīcijā bankā – vadījusi/uzraudzījusi gan atsevišķas  struktūrvienības, gan visu uzņēmuma kolektīvu. Līdz ar to esmu guvusi ievērojamu pieredzi līderībā, pārmaiņu un procesu vadībā un juridisku jautājumu risināšanā.

 Mazliet vēstures

Pēdējie seši gadi bankā bija ļoti intensīva darba un personīgās izaugsmes laiks. Tas prasīja milzu koncentrēšanos un līderību visos līmeņos. Lai justos vēl jaudīgāka kā vadītāja un eksperte, es papildu darbam nolēmu iegūt jurispudences diplomu. Tas palīdzēja nostiprināt zināšanas un profesionāli pilnveidoties. Taču pēc tik intensīva darba, kas ietvēra sevī arī fundamentālu pārmaiņu procesa vadību bankā, es nolēmu, ka ir vajadzīgs laiks atjaunot iekšējos resursus, lai varētu ar jaunu spēku doties jaunos profesionālos izaicinājumos.

Kristina Matvejeva - finanšu jomas eksperte ar specializāciju NILLN 3

Šobrīd esmu pārejas procesā. Pamazām lūkoju, kur manas kompetences, zināšanas un prasmes finansēs, jurispudencē un līderībā var būt noderīgas, lai turpinātu realizēties un dotu pienesumu organizācijai, kas saistīta ar IT, Fintech, Crypto valūtas biznesu. Tieši šīs jomas man šķiet interesantas un izaicinošas profesionālajai izaugsmei.

Brīvais laiks

Lai varētu atjaunoties pēc intensīva darba, man svarīgi ir būt ģimenes lokā un pavadīt laiku ar tuviem cilvēkiem. Ja to izdodas savienot ar ceļošanu vai došanos dabā, esmu ļoti laimīga.

Atbalsts

Tas nebūtu godīgi izcelt vienu cilvēku. Es vienmēr esmu jutusi visas savas ģimenes un draugu atbalstu. Manuprāt, tas, ka zinu, ka ir vairāk par vienu atbalstošu cilvēku, arī dod spēku un pārliecību, jo grūtumu brīžos varu paļauties uz to, ka kāds noteikti būs pieejams sarunai vai klusai kopā pabūšanai.

Pasapņosim

Kristina Matvejeva - finanšu jomas eksperte ar specializāciju NILLN 4

Dažkārt esmu domājusi, ka, iespējams, ir pienācis laiks domāt par savu biznesu vai projektu. Iziet ārpus tā, ka varu būt tikai algots darbinieks. Taču tam ir vajadzīga drosme un izlēmība. Tā būtu kā pāriešana jaunā līmenī, kas prasa arī jaunas kompetences. Tāpēc, ja man būtu jāsaka, ko darītu, ja skaidri zinātu, ka izdosies: tā būtu izlēmīga soļa speršana sava biznesa virzienā.

Padoms

Es ieteiktu būt drosmīgiem nezināmā priekšā. Finanšu joma mainās katru dienu, līdz ar mākslīgā intelekta un tehnoloģiju ieviešanas, mums kā speciālistiem nākas pielāgoties izmaiņām dažādos profesionālās dzīves aspektos. Būtībā straujā attīstība mums liek iziet ārpus komforta zonas. Un es novēlu katram spēju šo zonu pamest, lai mācītos ar vien jaunas lietas un varētu pāriet jaunā – augstākā profesionālajā līmenī.

Esiet šeit un tagad, jo vērtīgākais ir nevis tas, kas ir bijis vai tas, kas vēl būs, bet tieši tas, ko piedzīvojam un pieredzam šajā brīdī. Tāpēc baudiet dzīvi un katru dienu – arī tad, kad saskaraties ar šķietamām grūtībām, jo tās galu gala mūs veido par labākiem profesionāļiem un cilvēkiem.

 

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts aktīviem cilvēkiem, kas mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt profesionāle biznesā – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz labākus rezultātus.

Laipni lūgti Ladies Deal Club!