Margarita Plavska - bērnu ballīte var būt eleganta un estētiska. 1

Margarita Plavska ir drosmīga, spilgta un aktīva sieviete, gatava mācīties un attīstīties, vienlaikus jūtīga un sirsnīga. Ar šādiem cilvēkiem mums vienmēr ir pa ceļam! Viņa ir bērnu meistarklašu studijas Class Mini Miss īpašniece, kā arī pasākumu organizatore un vadītāja. Laipni lūgti mūsu draudzīgajā sieviešu biznesa kluba Ladies Deal Club komandā.

Margarita Plavska - bērnu ballīte var būt eleganta un estētiska. 2

Iepazīsimies

Margarita Plavska –  bērnu studijas Class Mini Miss īpašniece, kā arī pasākumu organizatore un vatītāja. Es un mana komanda veidojam elegantus svētkus bērniem (biežāk meitenēm) un dažkārt arī pieaugušām meitenēm. Mēs rīkojam meistarklases, vecmeitu ballītes un dzimšanas dienas svinības. Mūsu mērķis ir parādīt bērniem (un pieaugušajiem), ka bērnu ballītes neaprobežojas tikai ar bērnu istabām ar batutiem un slidkalniņiem. Bērna dzimšanas dienas ballīte var būt eleganta un estētiska, sākot jau no vidējā pirmsskolas vecuma. Un kur nu vēl bez jautrības – čakli pastrādājuši meistarklasē, kur bērni veido rotaslietas, kosmētiku, saldumus un dažādus dekorus, mēs kopā ar animatoru labi pavadām laiku spožajā diskotēkā.

Mazliet vēstures

Ļoti ilgu laiku esmu bijusi tikai mamma, sieva un mājsaimniece. Es esmu radošs cilvēks un man kļuva ļoti grūti dzīvot bez tā radošuma. Tad es sāku meklēt gatavus uzņēmumus pārdošanai, kas saistīti ar bērniem un radošumu (man pašai nebija resursu, lai radītu). Bet man jau bija pieredze kā rokdarbu skolotājai ar bērniem. Man ļoti paveicās, ka atradu Class Mini Miss, tās dibinātāja  pārdeva uzņēmumu, jo brauca prom no valsts. Pusotra gada laikā, kopš es vadīju studiju, mēs esam organizējuši vairāk nekā 300 pasākumu. Class Mini Miss neļāva man krist depresijā, kad mūsu jaunākā meita saslima ar 1. tipa diabētu, pat šoka brīdī es sazinājos ar kolēģiem un klientiem un koordinēju studijas darbu, un nevarēju pieļaut kaut vismaz 1 brīvdienu pārtraukumu. Class Mini Miss ir mans dvēseles darbs, mans trešais bērns, mana glābšanas veste.

Margarita Plavska - bērnu ballīte var būt eleganta un estētiska. 3

Brīvais laiks

Nu… man kā sievietei ar maziem bērniem nav daudz brīvā laika, bet es apzināti veltu laiku

pilatesam, grāmatu lasīšanai, dažreiz man izdodas izbraukt ar velosipēdu vai doties pastaigā vienai. Nesen izmēģināju meditāciju un stāvēšanu uz naglam, grasos to ieviest savā dzīvē regulāri. Man patīk ceļot, un cenšos nepalaist garām iespēju ar vīru aizlidot uz citu valsti nedēļas nogalē vai aizbraukt kopā īsā atvaļinājumā. Man patīk pašai plānot atvaļinājumus, es nevēršos pie tūrisma operatoriem. Pati meklēju izdevīgas biļetes, meklēju mūsu vajadzībām atbilstošas viesnīcas un sastādu maršrutus un ceļojuma plānus.

Atbalsts

Man ir ļoti paveicies atbalsta ziņā. Mans vīrs atbalsta manus attīstības centienus, viņš atbalsta , visu ko organizēju. Un mūsu radinieki bieži uzņemas rūpes par mūsu bērniem, kas dod man iespēju iegrimt savā iecienītajā darbā un radīt.

Маргарита Плавская

Pasapņosim

Es gribētu pilnībā atbrīvoties no tādam ikdienas rūpem kā ēdiena gatavošana, mājas kopšana, bērnu loģistika, tad man būtu daudz vairāk personīgo resursu un laika pašattīstībai un biznesa attīstībai. Es ilgu laiku ignorēju draudzības tēmu. Un pēdējā laikā sapratu, ka man trūkst kvalitatīvas saskarsmes ar cilvēkiem ārpus ģimenes. Tagad es strādāju pie tā, lai radītu sev drošu un aizsargātu vidi. Esmu gatava veltīt laiku draudzībai, radīt iespējas kaut ko darīt kopā, vai tie būtu nelieli izbraucieni, kopīgi braucieni uz teātri, ceļojumi ar bērniem vai vienkārši ciemošanās uz kafiju. Tas ir tas, kāpēc es vispār atnācu uz klubu.

Grutības darbā ar klientiem

Sarežģītākais ir iepazīstināt ar sava produkta vērtībām un pārliecināt klientu to iegādāties. Un kā sekas – bērnu sapulcināšana publiskiem pasākumiem vai dzimšanas dienas svinību pārdošana.

Padoms

Es varu sniegt daudz padomu, bet galvenais, ko esmu iemācījies no savas personīgās pieredzes, lai vadīt uzņēmumu, ir jāsaprot grāmatvedības pamati.

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts cilvēkiem, kuri ir aktīvi un mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt biznesa profesionāle – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz lielākus rezultātus.

Laipni lūgti Ladies Deal Club!