Inna Gavriļonoka - skolotāja uzdevums ir iemīlēt skolnieku mācību priekšmetā. 1

Inna Gavriļonoka – angļu valodas skolotāja, studijas Anglomania KIDS un Mazo Einšteinu skolas sagatavošanas centra vadītāja. Apzinīga skolotāja, kas nodarbojas ar savu dvēseles darbu un palīdz bērniem un pusaudžiem iemīlēt angļu valodu. Daudzbērnu māte, mīloša un mīļota sieva, sportiste, ceļotāja un patiesi skaista sieviete. Priecājamies, ka Inna ir pievienojusies mūsu Ladies Deal Club komandai! Un ir patīkami zināt, ka mūsu dalībnieces nevis konkurē, bet sadarbojas un palīdz viena otrai augt, attīstīties un realizēties!

Inna Gavriļonoka - skolotāja uzdevums ir iemīlēt skolnieku mācību priekšmetā. 2Iepazīsimies

Mani sauc Inna Gavriļonoka, un mans galvenais uzdevums ir likt bērniem iemīlēt angļu valodu. Par skolotāju strādāju jau daudzus gadus, esmu meklējusi sevi dažādās nišās un virzienos, bet sapratu, ka mana dvēsele un mans aicinājums ir bērni un viņu izglītība. Tagad strādāju Rīgas Zolitūdes ģimnāzijā par jaunāko klašu angļu valodas skolotāju. Nesen nodibināju savu angļu valodas studiju Anglomania KIDS. Neilgi pēc studijas atvēršanas kopā ar savu komandu izveidojām arī centru bērnu sagatavošanai macībām skolā. Tā nosaukums ir Mazo Einšteinu Skola. Šajā centrā mēs palīdzam bērniem sagatavoties macībam pirmajai klasei.

Kopš bērnības sapņoju kļūt par skolotāju. Kad izaugu un ieguvu diplomu svešvalodu filoloģijā un pabeidzu studijas, lai kļūtu par skolotāju, kaut kādu iemeslu dēļ nolēmu, ka šī profesija nav gluži prestiža. Pat neatceros, no kurienes man radās šādas domas, un tad atkal iestājos universitātē un “kā visi” pabeidzu Ekonomikas fakultāti, nolemjot, ka ir jābūt uzņēmējai un jāatver savs uzņēmums. Taču no sevis nevar aizbēgt, un valodas joprojām mani intereseja. Uzsāku tulkotājas karjeru. Izrādījās, ka man tas nav interesanti un ir garlaicīgi. Tad es nolēmu tomēr kļūt par uzņēmēju. Atvēru savu veikalu, kurā tirgoja dažādus audumus un suvenīrus. Inna Gavriļonoka - skolotāja uzdevums ir iemīlēt skolnieku mācību priekšmetā. 3Un atkal sapratu, ka tas nav manas dvēseles bizness. Bet es tomēr nepadevos, mēs ar vīru atvērām restorānu. Es palīdzēju šajā biznesā, nemanot, ka visus šos gadus es joprojām biju skolotāja, man bija skolēni, kaut arī privāti. Un tagad mani skolēni, kurus gadu gaitā esmu daudz mācījusi, motivēja mani atvērt savu studiju. Es pat nepamanīju, ka daudzus gadus joprojām darīju to, kas man patika, visādi bēgot no tā un noliedzot to.

Brīvais laiks

Man patīk pavadīt brīvo laiku kopā ar ģimeni. Mums patīk ceļot, esam apceļojuši daudzas valstis un katru reizi izvirzām jaunus mērķus – kurp doties un ko redzēt.

Mēs esam arī ļoti sportiska ģimene, un mēs viens otru atbalstām šajā jomā. Es pati dievinu pludmales tenisu. Šo mīlestību atbalsta arī mana jaunākā meita, un nesen mūsu hobijam pievienojās arī mans vīrs. Pateicoties manam vidējam dēlam, mēs visi nodarbojamies ar lielo tenisu, un mans vecākais dēls ir ieaudzinājis ģimenē mīlestību pret boksu.

Inna Gavriļonoka - skolotāja uzdevums ir iemīlēt skolnieku mācību priekšmetā. 4Atbalsts

Visa mana ģimene mani atbalsta. Mans vīrs redz, ka man tas ir realizācija un kā man iedegas acis. Un laimīga sieviete ģimenē ir laimīga ģimene. Bērni palīdz un strādā vasaras nometnēs un vienmēr ir gatavi palīdzēt. Īpaši vēlos pieminēt savu kolēģi Aleksandru. Viņa ir mana lielā palīdze un labs draugs. Tieši ar viņas atbalstu es atvēru Mazo Einšteinu skolu.

PasapņosimInna Gavriļonoka - skolotāja uzdevums ir iemīlēt skolnieku mācību priekšmetā. 5

Es sapņoju par studijas paplašināšanu un dažādu nometņu rīkošanu ne tikai vasarā, bet arī citos gadalaikos, lai brīvdienās bērni varētu atpūsties un pavadīt laiku ar labumu. Un, protams, sapņoju par lielu komandu, kurai varētu uzticēties tāpat kā sev.

Padoms

Ir nepieciešams mācīties un paaugstināt savu kvalifikāciju, kā arī studēt ne tikai savā specialitātē, bet arī iegūt zināšanas dažādās jomās. Bērni ir ļoti dažādi, un katram ir jāatrod ne tikai pieeja, bet arī atslēga – tēma, kas radīs mīlestību pret šo priekšmetu.

Skolotājs ir ne tikai skolotājs, bet arī palīgs, iedrošinātājs, mentors un vienkārši draugs.

 

Ja esi cilvēks, kurš meklē domubiedrus izaugsmei, attīstībai, pieredzes apmaiņai, kopīgiem projektiem, ja esi cilvēks, kurš ir gatavs dalīties ar savām zināšanāsm, ja esi cilvēks, kurš ir apņēmības pilns augt – tad mēs priecāsimies, ja kļūsi par daļu no mūsu Ladies Deal Club komandas.  VAIRĀK INFO