Ульяна Назарова

Uļjana Nazarova – HR-speciāliste, biznesa trenere, ekonomikas doktore un universitātes pasniedzēja.
Priecājamies, ka tik skaista, daudzpusīga, mērķtiecīga un sabiedriska dāma ir kļuvusi par mūsu draudzīgās komandas daļu.
Laipni lūdzam Ladies Deal Club!

Ульяна Назарова

Iepazīsimies

Uļjana Nazarova – pēc profesijas esmu karjeras konsultante, personāla eksperte un personāla direktore, bet pēc dvēseles aicinājuma – zinātniece (profesore universitātē).

Mazliet vēstures

Mani vienmēr interesēja cilvēki un psiholoģija. Tāpēc mans pirmais darbs (tas bija ierakstīts manā darba grāmatiņā pēc studiju beigšanas) bija psihologa un sociologa darbs lielā uzņēmumā ar vairāk nekā 20 000 darbinieku. Pēc tam attīstījos kā zinātnieks (esmu ekonomikas zinātņu doktors) un biznesa treneris (biznesa trenera sertifikāts Starptautiskajā Attīstības institūtā, Vācijā). Paralēli darbojos kā konsultants cilvēkresursu vadības jomā. Pirms 15 gadiem uzsāku savu privāto praksi kā karjeras konsultants. Šī tēma mani aizrāva, pirmkārt, tāpēc, ka vēlējos palīdzēt cilvēkiem izdarīt pareizo profesionālo izvēli un pieņemt efektīvus karjeras lēmumus. Otrkārt, es ilgi strādāju Nodarbinātības dienestā (pēdējos 5 gadus pat vadīju Nodarbinātības dienesta Apmācību centru) un redzēju, kādas bēdīgas sekas rada kļūdas profesijas izvēlē. Esmu uzkrājusi zināšanas visās jomās (izglītība, cilvēkresursu tehnoloģijas, darba tirgus), lai būtu patiešām noderīga kā karjeras konsultante. Un, kad pirms 7 gadiem uzzināju par Verbatorijas aparāta metodiku, karjeras konsultēšana mani iedvesmoja vēl vairāk, jo no šī brīža man bija pieejama metode, kā izpētīt cilvēku daudz dziļāk, balstoties ne tikai uz viņa paša viedokli un atbildēm, bet arī uz viņa dabiskajām tieksmēm.

Tagad es sniedzu individuālas karjeras konsultācijas pusaudžiem un pieaugušajiem, izmantojot dažādas efektīvas tehnoloģijas, tostarp Verbatorium neirometrijas metodi. Uzskatu, ka mani instrumenti un pieredze šajā jomā ļauj man sniegt lietderīgas un uzticamākās konsultācijas par profesijas izvēli, mīļākā darba atrašanu un personīgo izaugsmi. Turpinu arī rakstīt zinātniskus rakstus, veikt pētījumus par sieviešu nodarbinātību un izstrādāt metodes un mācību programmas karjeras konsultantiem.

Brīvais laiksУльяна Назарова

Es aizraujos ar aromterapiju un man ļoti patīk pirtis. Uzskatu, ka pirts rituāls ir māksla, un es vienmēr izzinu ko jaunu, lai bagātinātu šo rituālu. Kopš bērnības man ļoti patīk arī kaķi. Tāpēc brīvajā laikā man ir īpašs prieks samīļot savu kaķi!

Atbalsts

Savā dzīvē es galvenokārt paļaujos uz savu māti – uz viņas gudrību un inteliģenci. Un pat tagad, neraugoties uz to, ka viņai ir 76 gadi, viņa mani uzlādē un sniedz man lielu morālu un profesionālu (kā žurnālistei, kad viņa rediģē manus tekstus) atbalstu. Mans vīrs man dod mieru attiecībā uz dzīves materiālo komponenti, un tas man ļauj apvienot darbu ar radošumu un attīstību. Mani bērni (dēls un meita) ir ne tikai pārbaudījums manām psihologa un karjeras konsultanta idejām, bet arī mīlestības un iedvesmas avots. Man ļoti palīdz mani draugi un bijušie kolēģi visā pasaulē, es viņus ļoti mīlu un priecājos par tikšanos ar viņiem!

Pasapņosim

Pašlaik man Rīgā trūkst komandas un domubiedru, jo es vēl tikai pielāgojos šai valstij. Vēlos ne tikai attīstīt savu privāto praksi, bet arī izveidot komandu, kuru vienos vēlme palīdzēt cilvēkiem profesionāli realizēties!

Ульяна НазароваGrūtības darbā ar klientiem

Man ir grūti veidot naudas attiecības ar klientiem (jo pārsvarā esmu strādājis ar valsts vai uzņēmuma resursiem). Es vienmēr gribu darīt visu par brīvu. Tāpat ir grūti reklamēt sevi un savus produktus, man tam nepietiek laika.

Padoms

Es apmācīju un joprojām attālināti apmācu daudzus iesācējus karjeras konsultantus un vienmēr viņiem iesaku sistemātiski aplūkot cilvēku un viņa problēmas, un nekad neizmantot tikai vienu metodi, bet gan 3-4 labas metodes, jo nevar “diagnosticēt un nozīmēt ārstēšanu tikai pēc vienas analīzes”.

 

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts cilvēkiem, kuri ir aktīvi un mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt biznesa profesionāle – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz lielākus rezultātus. Laipni lūgti Ledies Deal Club!

Mēs YouTube

Mēs Facebook