Ekskursija uz Cēsis ar Ladies Deal Club 1

Ekskursijas ir iespēja redzēt un uzzināt ko jaunu un interesantu, bet ekskursijas kopā ar Ladies Deal Club ir arī laba kompānija, sirsnīga atmosfēra, smiekli un smaidi.

Ekskursija uz Cēsis ar Ladies Deal Club 2

Sestdien, 18. jūnijā, Ladies Deal Club devās ekskursijā uz vienu no skaistākajām Latvijas pilsētām – Cēsīm. Cēsis dibinātas 1206. Gadā, bet par pilsētu oficiāli kļuva 1323. gadā, un tās ir bagātas ar kultūrvēsturisko mantojumu.

Ekskursija sākās ar Cēsu pils apskati. Mūsdienu Cēsu pils ir galvenais tūrisma objekts Cēsīs un viens no nozīmīgākajiem kultūras tūrisma objektiem Latvijā. Kluba dāma, sertificēta gide – Natālija Loseva pastāstīja par pils vēsturi un interesantiem faktiem, ekskursijas dalībnieki uzkāpa jaunās pils tornī un ielūkojās Gaujas nacionālā parka mežu ieskautajā pilsētā. Viņi arī izstaigāja vecās pils saglabāto daļu, noskatījās īsu filmu pils mūros un pagalmā uz pļavas uzspēlēja dažādas senas spēles.

Pēc gardām pusdienām pilsētas centrā dāmas devās uz Svētavotu, kas atrodas pilsētas nomalē. Svētavots ir skaists neliels parks, kura centrā atrodas tīra, minerālvielām bagāta ūdens avots. Pie avota dāmam pastāstīja par šīs vietas vēsturi un veica senu rituālu, lai piepildītu vēlmes. Pēc rituāla varēja sajust iekšējo mieru un klusumu. Dāmas pastaigājās pa parku, baudot vietas skaistumu un, protams, smēlās ūdeni no avota.

Šī bija ļoti piesātināta un interesanta diena!

Ekskursija uz Cēsis ar Ladies Deal Club 3

Pateicamies Ladies Deal Club Kultūras departamentam un tās vadītājai –  Ilonai Briedei par ekskursijas organizēšanu. Paldies Natālijai Losevai par interesanto ekskursiju un visām dalībniecēm par labu, jautru kompāniju.

Ladies Deal Club ir Eiropas krievvalodīgo sieviešu biznesa klubs, kura misija ir apvienot, mācīt, atbalstīt un veicināt sieviešu realizāciju biznesa vidē, radošo sākumu un personīgo izaugsmi. Mēs aicinām uz mūsu biznesa klubu cilvēkus ar idejām, kuri ir gatavi dalīties un pieņemt, attīstīties un paplašināt savu redzesloku.

Mēs YouTube

Mēs Facebook