Margarita Danilenko - es gribētu atrast savu ikigai, un domāju, ka eju pareizajā virzienā. 1

Margarita Danilenko ir spilgta, apņēmīga, ar humora izjūtu un dedzīgu vēlmi augt un attīstīties. Mēs vienmēr priecājamies satikt šādus cilvēkus, jo paši esam tādi.

Mēs vēlamies, lai jūs iepazītos ar Ladies Deal Club jaunu dalibnieci! Laipni lūdzam, Margarita!

Margarita Danilenko - es gribētu atrast savu ikigai, un domāju, ka eju pareizajā virzienā. 2

Iepazīsimies

Margarita Danilenko. Pašlaik strādāju IT projektu atbalsta nodaļā lielā IT kompānijā.

Mazliet vēstures

2004.gadā nejauši kļuvu par mārketinga nodaļas vadītāja asistenti vienā no Latvijas bankam. Ar laiku tur paliku un izaugu par reklāmas menedžeri. Pandēmija un grūtniecības un dzemdību atvaļinājums manā dzīvē ienesa jaunas pārmaiņas, un man nācās mainīt darbības jomu, taču ne krasi. Pieredze, kas gūta, strādājot par projektu vadītāju reklāmā, noderēja, kad mācījos par IT projektu vadītāju.

IT jomā es nokļuvu nejauši. Nolēmu iziet Bootcamp Latvijā labi zināmā IT uzņēmumā Accenture. Intensīvās mācības tur bija lielāks izaicinājums, jo gan mācības, gan darbs notika angļu valodā. IT jomā strādāju netehnoloģiskajā, atbalsta un organizācijas nodaļā, daru to, ko spēju pēc 15 gadu darba reklāmā un mārketingā lielākajos Latvijas uzņēmumos, bet pēc divarpus gadiem IT jomā jūtu, ka radošā daļa manī kļūst garlaicīga.

Šobrīd esmu daudzfunkcionāla mamma. Strādāju no mājām ar bērnudārza vecuma bērnu un kaut kā spiežu/iespaidu savas intereses – studijas, tikšanās, pasākumus, vienlaikus neaizmirstot par mājām un vīru.

Pēdējo mēnešu laikā esmu aktīvi pievērsusies Instagram kā vienam no saviem reklāmas un veicināšanas kanāliem. Tajā man apvienojas radošums, socializēšanās ar interesantiem cilvēkiem un zināšanas par mārketingu.

Brīvais laiks

Man nav daudz brīvā laika, un man viss ir rūpīgi jāplāno un jāorganizē, lai paspētu ar visu – sākot ar ceļošanu un beidzot ar tikšanos ar draugiem.

Man patīk ceļot un doties minivakariņās pa Latviju un Eiropu. Es cenšos vismaz reizi sezonā izbraukt no Rīgas, lai apmeklētu kādu kaimiņu pilsētu vai valsti. Man patīk sēdēt kafejnīcā svešā pilsētā un vērot garāmgājējus.Margarita Danilenko - es gribētu atrast savu ikigai, un domāju, ka eju pareizajā virzienā. 3

Es mācos spāņu valodu (un poco hablo Espanol). Apmēram pirms 10 gadiem man iepatikās šīs valodas vienkāršība, un tā ir pirmā valoda, ko esmu apguvis, nevis angļu valoda, lai strādātu vai kārtotu sertifikāta eksāmenus. Es mācos spāņu valodu, tad uz pāris gadiem pārtraucu un atkal turpinu. Kad cilvēki man jautā: “Kāpēc tev vajadzīga spāņu valoda?”, es atbildu, ka, aizejot pensijā, vēlos dzīvot Spānijā, un tāpēc gatavojos.

Man patīk skaisti ģērbties un iziet sabiedrībā. Tā ir arī sava veida tradīcija vai rituāls. Mēs ieplānojam kādu pasākumu, sanākam kopā, skaisti ģērbjamies un dodamies izrotāt pasauli.

Atbalsts

Man ir vīra un ģimenes, kā arī draugu atbalsts. Dažreiz ir svarīgs morālais atbalsts, ideju un vēlmju atbalstīšana, bet dažreiz man vienkārši vajag, lai kāds pasēdētu kopā ar manu bērnu un ļautu viņam uz pāris stundām vai uz dienu aiziet. Tāpēc es cenšos sevi ieskaut ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem, lai smeltos idejas un iedvesmu, un lūdzu ģimenei palīdzību mājās un ar bērnu.

Pasapņosim

Baidies no saviem sapņiem, tie mēdz piepildīties. Globāli es gribētu justies pārliecinātāka par savām spējām un zināšanām, no mācekļa kļūt par meistaru.

Pēc skolas beigšanas es gribētu iemācīties apgūt jaunas lietas, un tagad es varu vienkārši radīt. Iespējams, globālā mērogā es gribētu beidzot atrast savu ikigai – to, kas man patīk, ko es saprotu, – to, kas man padodas un kas ir vajadzīgs cilvēkiem. Domāju, ka esmu mazliet uz pareizā ceļa.

Margarita Danilenko - es gribētu atrast savu ikigai, un domāju, ka eju pareizajā virzienā. 4

Grūtības darbā ar klientiem

Sarežģītākais ir saprast otru cilvēku, sadzirdēt un pieņemt viņa domāšanas veidu. Jūs vienmēr gribat darīt lietas pa savam un domājat, ka zināt, kā tās izdarīt labāk, bet ir ļoti svarīgi sajust klienta vajadzības.

Padoms

Vissvarīgākais ir interese par dzīvi, vēlme apgūt jaunas lietas. No vienas puses, ir banāli “mācīties un atkal mācīties”, bet var mācīties “no spieķa”, bet patiesa vēlme apgūt jaunas lietas un izprast tās ir pavisam kas cits.

 

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts cilvēkiem, kuri ir aktīvi un mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt biznesa profesionāle – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz lielākus rezultātus. Laipni lūgti Ledies Deal Club!

Mēs YouTube

Mēs Facebook