Jekaterina Donchev – vecākā menedžere nekustamā īpašuma aktīvu pārvaldīšanas jomā. Jekaterina dzīvo Vācijā, bet attālums nav šķērslis saziņai un sadarbībai, un mēs ļoti priecājamies, ka kluba ģeogrāfija paplašinās, pulcējot aizvien vairāk sieviešu no dažādām pasaules malām. Mēs priecājamies iepazīstināt jūs ar Jekaterinu un esam pārliecinātas, ka nākotnē būs daudz interesantu kopīgu projektu!

Jekaterina Donchev – vecākā menedžere nekustamā īpašuma aktīvu pārvaldīšanas jomā 1

Iepazīsimies

Ekaterina Donchev – vecākā menedžere nekustamā īpašuma aktīvu pārvaldīšanas jomā, kas īpaši koncentrējas uz komerciāla un dzīvojama īpašumu pārvaldīšanas Vācijā, Polijā un Somijā.

Mazliet vēstures

Kad man bija 16 gadi, es izlēmu, ka vēlos pabeigt skolu Vācijā. Gadu mācījos vācu valodu un patstāvīgi devos uz Vāciju. Mācību laikā mums bija jāveic trīs nedēļu prakse. Tajā laikā es pieņēmu lēmumu nodarboties ar pārdošanu un vadību, tāpēc izgāju praksi nekustamo īpašumu uzņēmumā, kur pēc tam nostrādāju 8 gadus. Pēdējo pusotru gadu strādāju Abrdn Investments Deutschland AG, kas savukārt pieder Abrdn Asset Management PLC, Lielbritānijas aktīvu pārvaldīšanas uzņēmumam Aberdīnā, Skotijā. Pirms dažiem mēnešiem man tika uzticēts jauns portfelis, kurā ietilpst īpašumi visā Somijā.

Brīvais laiks

Man patīk sports, īpaši riteņbraukšana. Lai gan pēdējā laikā tam diemžēl neatrodu daudz laika. Vienmēr vēlējos nodarboties ar ritmisko vingrošanu, lai uzlabotu stāju, un pašlaik regulāri apmeklēju baleta nodarbības. Ļoti mīlu mūziku un deju, nevaru iedomāties savu dzīvi bez tās.

Atbalsts

Mana ģimene ir mana lielākā mīlestība un dzīves pamats. Ģimene sniedz emocionālu atbalstu, piederības sajūtu, drošību un mīlestību. Viņi ir iedvesmas, motivācijas un spēka avots grūtos brīžos. Es baidos lielīties, bet pasaulē nav labākas māsas par manām māsām. Man viņas ir divas. Neraugoties uz attālumu, kas mūs šķir, mēs bieži sarunājamies, kopā dodamies ceļojumos un svinam ģimenes svētkus.

Pasapņosim Jekaterina Donchev – vecākā menedžere nekustamā īpašuma aktīvu pārvaldīšanas jomā 2

Man ir dvīņu māsa.  Pirms pārcelšanās uz Vāciju mēs visu darījām kopā, un tas mums deva zināmu pārliecību. Pēc šķiršanās mums nācās iemācīties pastāvēt par sevi, pieņemt visus lēmumus pašām un attīstīt savas personības. Šajā dzīves posmā es saprotu, ka man trūkst pārliecības nākamajam lielajam solim.

Grūtības darbā ar klientiem

Sarežģītākais darbā ar klientiem ir visuresošā valodas barjera. Oficiālā saziņas valoda ar partneriem un klientiem ir angļu valoda, bet tajā pašā laikā angļu valoda bieži vien nav viņu dzimtā valoda. Valodas grūtības bieži noved pie pārpratumiem, risinot dažādas darba situācijas.

Padoms

Nekustamā īpašuma nozare ir tik daudzveidīga, ka tā apmierina visas gaumes un nekad nav garlaicīga. Ja jums patīk komunicēt ar klientiem, jūs varat kļūt par nekustamā īpašuma aģentu. Jums patīk strādāt ar skaitļiem, jūs gaida grāmatvedība vai grāmatvedības nodaļa. Jūs vienmēr esat vēlējies būt kustībā un kustībā, tad izmēģiniet savus spēkus būvniecības nodaļā. Katrā jomā jūs iegūsiet pieredzi, paplašināsiet savas zināšanas un spējas un kļūsiet par savas jomas ekspertu, ja mācīsieties, attīstīsieties un uzņemsieties atbildību par to, ko darāt.

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts cilvēkiem, kuri ir aktīvi un mīl dzīvi. Jūs varat būt darba meklējumos vai studēt, varat vadīt uzņēmumu vai būt biznesa profesionāle – galvenais ir vēlme un izpratne, ka kopā mēs varam sasniegt daudz lielākus rezultātus. Laipni lūgti Ledies Deal Club!

Mēs YouTube

Mēs Facebook