Tatjana Komarova - “KOWAROW’ S BARBERSHOP” 1

Tatjana Komarova – “KOWAROW’ S BARBERSHOP” dibinātāja un īpašniece.

Mazliet vēstures

Tatjana Komarova - “KOWAROW’ S BARBERSHOP” 2Kā es nonācu pie tā, ko daru? Godīgi sakot, ļoti viegli.  Vienkārši radās doma izveidot savu barberšopu ar interesantu un neparastu dizainu. Tā arī izdevās, mēs kopā ar brāli izveidojām savu personīgo zīmolu, ar unikālu dizainu un īpašu atmosf ēru. Mēs visu izdarījām paši, ar savam rokām un ieguldījām mūsu biznesā savu mīlestību un spēkus.

Šobrīd strādājam pie pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas un augsta servisa nodrošanāšanas. Tas ir vissvarīgākais mūsu jomā. Es pastāvīgi vēroju savu meistaru darba kvalitāti, kā arī pievēršu lielu uzmanību administratora darbam. Cenšos dot iespēju mūsu meistariem iegūt jaunas zināšanas, paaugstināt kvalifikāciju un kļūt par rofesionāļiem.

Svarīga darba daļa – virzīšanās sociālajos tīklos, jauna vizuāla izveide, mārketinga plāna izstrāde jaunu klientu piesaistei. Tas viss ir neatņemamā biznesa daļa. Plānoju atrast pieredzējušus profesionāļus, ar kuriem  ar strādāt, dot iespēju apmācīt darbiniekus tālākai patstāvīgai darbībai.

Brīvais laiks

Vīriešu matu griezumi un sports – mans mīļākais hobijs. Kopumā uzskatu sevi par radošu un daudzpusīgu cilvēku, un aizraušanās ir daudz – fotogrāfija, interjera dizains, motocikli, skaistums, mūzika, māksla, personības psiholoģija.  Brīvo laiku cenšos arī pavadīt kopā ar draugiem un ģimeni.

Tatjana Komarova - “KOWAROW’ S BARBERSHOP” 3

Atbalsts

Mans lielākais atbalsts ir mans brālis. Mēs esam izgājuši cauri visam, it īpaši remontam, pat vairāk – divas reizes remontējuši un pēc tam esam palikuši draudzīgi :)

Viņš ir mans galvenais atbalsts un es vienmēr varu paļauties uz viņu. Kas lai nenotiktu, mēs visu varam apspriest un nonākt pie kompromisa. Kopā ar mums vienmēr ir mūsu vecāki, mūsu draugi un mūsu kolēģi. Mums ir ļoti svarīgs viņu atbalsts.

Tatjana Komarova - “KOWAROW’ S BARBERSHOP” 4

 

Pasapņosim

Tatjana Komarova - “KOWAROW’ S BARBERSHOP” 5Mans sapnis, bet drīzāk nākamais mērķis ir atvērt trešo filiāli Rīgā. Bet, ja sapņo vairāk, tad gribas atvērt filiāles  arī citā valstī. Iekarot Eiropu, izveidot franšīzi:)

Es gribētu atvērt savu skolu jaunajiem frizieriem un mācīt jaunus professionāļus. Daudz ideju un daudz sapņu, un es ticu, ka tas viss ir iespējams.

Grūtības darbā ar klientiem

Viens no galvenajiem izaicinājumiem ir atrast mijiedarbības punktu ar klientu, lai viņš būtu apmierināts.Manā jomā vissvarīgākais irTatjana Komarova - “KOWAROW’ S BARBERSHOP” 6 pakalpojuma kvalitāte un apkalpošanas serviss.

Mēs visi esam dažādi un katram ir nepieciešama individuāla pieeja. Tam ir jāseko līdzi un gadās tā, ka ne vienmēr klients ir apmierināts. Šeit jau ir jāmeklē papildu atslēgas šīs situācijas atrisināšanai. Ir grūti, bet 3 gadu laikā esmu iemācījusies nedaudz vieglāk pret to izturēties un vieglāk atrast ceļu uz nepatīkamas situācijas atrisināšanu.

Vēl viens svarīgs punkts ir meistars. Šobrīd ir ļoti grūti atrast labu meistaru. Daudzi jau vairākus gadus strādā vienā vietā, citi uzsāk savu patstavīgu biznesu. Tāpēc es vienmēr esmu priecīga uzņemt jaunu meistaru un vienkārši to iemācīt. Tāpat cenšos radīt labus apstākļus darbam. Es varu teikt, ka mums tas izdevās – īsta draudzīga atmosfēra kolektīvā, katrs mīl savu darbu un darbs nes tikai prieku! Arī klienti to jūt.

Padoms

Darba sākumā pievērsiet uzmanību darba kvalitātei. Tam jābūt augstā līmenī un tā jāpaliek vienmēr. Tāpat ir ļoti svarīgi savākt kvalificētu speciālistu komandu, radīt draudzīgu atmosfēru, nodarboties ar mārketingu, aktīvi vadīt kolektīvu.