Kur ir mana nauda? Women's Talks 1

Kur ir mana nauda? Tieši šī tēma tika atklāta forumā Women’s Talks mazajiem un vidējiem uzņēmumiem, pašnodarbinātajiem un tiem, kas tikai gatavojas palielināt savus ienākumus. Tajā pašā laikā runa bija gan par privāto uzņēmējdarbību, gan algošanu. Sieviešu sarunas notiek jau divpadsmito reizi.
5 runātāji, savas jomas profesionāļi, dalījās pieredzē un savos instrumentos ikvienam.

Kur ir mana nauda? Women's Talks 2
Jeļena Miltuze, speciāliste investīciju jomā Baltijas tirgū, stāstīja par šajā jomā pieejamajiem instrumentiem. Viņa arīKur ir mana nauda? Women's Talks 3 dalījās niansēs, kas saistītas ar nodokļiem, deklarācijām un ienākumu legalizāciju.

Olga Garina, pārdošanas speciāliste, koučere un personīgā trenere korporatīvo un finanšu mērķu sasniegšanai, dalījās ar detalizētu ziņojumu par pārdošanu un soļiem, kas nepieciešami gan iesācējiem, gan jau esošajiem profesionāļiem.

Finanšu un grāmatvedības speciāliste Ilona Dubkeviča uzskatāmi un ar piemēriem paskaidroja, kā tiek aprēķināta darba stundas pašizmaksa, kā notiek aprēķins un kas jāņem vērā, nosakot cenu.

Mārketinga speciāliste, biznesa redaktore, emuāru autore, ceļotāja un SMM speciāliste Anna Černaja skaidroja, kur sociālajos tīklos ir nauda un kā sākt ar toKur ir mana nauda? Women's Talks 4 mijiedarbību un kas jāņem vērā.

Pēc pasākuma notika visu pasākuma dalībnieku tīklošanās un komunikācija. Jaunas idejas, jauni kontakti, jauns rokasspiediens savu mērķu sasniegšanai.

Women’s Talks vienmēr ir kvalitāte un garantija, ka runātājs ir aktīvs un pieredzējis speciālists, kas nodrošina instrumentus. Pateicamies visiem pasākuma dalībniekiem, mūsu referentiem un darba kolektīvam.