Tatjana Ļezgoko. Gribētu organizēt savu biznesu 1

Tatjana Ļezgoko – aktīvs un daudzpusīgs cilvēks, galvena grāmatvede vienā no latvijas kompanijam. Es iestājos Ladies Deal Club, lai iedvesmoties un iepazīties ar jauniem  cilvēkiem; gribētu organizēt savu biznesu.

Mazliet vēstures

Tatjana Ļezgoko. Gribētu organizēt savu biznesu 2Finanšu jomā es nokļuvu nejauši. Skolā bija tieksme pēc humanitārajām disciplīnām, daudz lasīju. Absolvējusi mūzikas skolu. Kadreiz izlasīju N. Hilla grāmatu “Domā un kļūsti bagāts”, es nolēmu mainīt savu dzīvi. Man kļuva interesanti uzzināt visu “par naudu”. Es ieguvu augstāko izglītību sociālo zinātņu ekonomista specialitātē. Nodarbojos ar investēšanas izpēti, aktīvi attīstos šajā jomā. Savulaik es sevi izmēģināju arī biznesā, nodarbojos ar bērnu krāsojamo grāmatu 3D krāmatu pārdošanu Lietuvā.

Jau vairāk nekā 20 gadus strādāju uzņēmumā, kuru ļoti mīlu un lepojos ar mūsu kolektīvu. Pastāvīgi attīstos. Mūsu uzņēmumam ir vairāki virzieni un šobrīd strādāju pie tā, kā pareizi organizēt un sistematizēt kompanijas darbu, kā deleģēt pienākumus saviem kolēģiem.

Brīvais laiks

Esmu daudzpusīgs cilvēks. Kad rodas brīvs laiks, man ļoti patīk ceļot. Tā ir mana kaisle! Aizraujos ar dejošanu, ar prieku pavadu laiku kopā ar draugiem, patīk organizēt ģimenes svētkus.

Atbalsts

Mani ļoti arbalsta mans vīrs. Zinot manu tiekšanos pēc jaunības un manu mīlestību pret ceļojumiem un komunikācijas nepieciešamību, viņš dod man šo laiku “sev”.Tatjana Ļezgoko. Gribētu organizēt savu biznesu 3 Viņš arī piedalījas ar mani visās iespējamajās izstādēs un palīdzēja tikšanās ar partneriem, kad es nodarbojos ar savu biznesu.

Pasapņosim

Tatjana Ļezgoko. Gribētu organizēt savu biznesu 4Ja sapņot bez ierobežojumiem, es gribētu tādu darbu, lai varētu strādāt no jebkuras vietas pasaulē. Man patīk ceļot un es vēlētos pameiģināt padzīvot dažādās pasaules valstīs.

Grūtības darbā ar klientiem

Vissarežģītākais darbā ar klientiem man bija pārdot. Es sapratu, ka neesmu pārdevējs. Tāpēc vienmēr cenšos atdot šo darbu tam, kurš labi prot to darīt.

Padoms

Es uzskatu, ka jebkurā jomā ir jānodarbojas ar darbu, kas patīk. Tad būs arī rezultāts un prieks. Jo darbā mēs pavadam lielu savas dzīves daļu.