Natāļja Ditnere. Esmu Pasaules intelektu treneris. 1

Mani sauc Natāļja Ditnere. Esmu Pasaules Intelektu treneru Super Jump Winners Academy intelektu treneris.

Mazliet vēstures

Natāļja Ditnere. Esmu Pasaules intelektu treneris. 2Pastāv uzskats, ka jebkādas pārmaiņas dzīvē ir saistītas ar ārējiem apstākļiem. Jo nopietnaki tie ir, jo kardinālāka ir dzīves izmaiņas. 2019. gadā manā dzīvē notika tādi apstākļi, kuru dēļ esmu pārskatījusi ļoti daudzas dzīves pozīcijas, tai skaitā pārtraucu darba attiecības ar kompāniju DEPO, kurā esmu nostrādājusi 11 gadus. Es sāku aktīvus pašrealizācijas meklējumus. Sapīgs periods ilga pietiekami ilgi, jo tas sakrita ar manu personīgo transformāciju – depresiju, apātiju, personīgo stagnāciju, “ģenerāltīrīšanu” visas dzīves jomas un tā tālāk.

2022. gada sākumā es iepazīstinājos ar jaunu industriju – pieaugušu pedagoģi. Es piedālījos 10 dienu maratuna un sapratu, ka tā ir mana tēma. Super Jump ir praktiska skola, kas palīdz cilvēkiem ikdienas dzīvē maksimāli atklāt savu potenciālu un panākt lielus mērķus, tā ir intelekta, apziņas, laimes, gudrības, ģenialitātes, enerģijas, līderu īpašību, oratoriskās meistarības un atveseļošanās sistēma.

Pēc pirmās izglītības es esmu pedagogs (Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības augstskola). Super Jump es ne tikai kā māceklis izturēju intensīvu kursu, bet arī apguvu jaunu profesiju – intelektu treneris. Es turpinu mācīties un mācu citus, vadu intensīvus, treniņus, prezentācijas un meistarklases, kā arī atklāti nodarbojos ar projektu meklēšanu, kuri ir lidzīgi manam darbam.Natāļja Ditnere. Esmu Pasaules intelektu treneris. 3

Brīvais laiks

Es dievinu Zumba dejas un pilates treniņus, reizi nedēļā dodos baseinā. Es esmu savas virtuves fans. Man patīk pagatavot garšīgus ēdienus savai ģimenei, kā arī cept dažādus gārdumus un uzņemt pie sevis viesus. Kā saka mans vīrs, es esmu laba saimniece.

Patīk arī nodarboties ar savu dārzu – ziedi, siltumnīca. Bet, kad gribas palikt vienatnē ar sevi, palīgā nāk dimanta mozaīka. Šajās vientulības brīžos rodas dažādi jauni projekti un jaunas domas

Atbalsts

Natāļja Ditnere. Esmu Pasaules intelektu treneris. 4Es zinu, ka vienmēr varu paļauties uz savu ģimeni un tuvākajiem draugiem. Viņi palīdz tikt galā ar grūtībām, paceļ noskaņojumu, ar tiem var dalīties ar saviem priekiem un sasniegumiem. Par to esmu viņiem ļoti pateicīga.

Pasapņosim

Es sapņoju atklāt savu skolu pieaugušajiem un izveidot savu personīgo zīmolu. Arī sapņoju kļūt par ideju līderi jauniešiem attīstības un virzības jomā. Šobrīd man trūkst domubiedru – cilvēku, kam ir tuva motivācijas tēma, nākotnes un labklājības tēmas.

Grūtības darbā ar klientiem

Visgrūtākais ir izskaidrot cilvēkam, ka viss sākas ar galvu un viņa domām. Cilvēki tagad ir gatavi tērēt lielu naudu jauna telefona iegādei, ņemt līzingā dārgus auto, dzīvot pēc “atliktās dzīves” scenārija. Viņi ir gatavi sakartot jebko – savu skapi, dzīvokli, mašīnu – bet ne savu galvu!

Padoms

Drīzāk tas nebūs padoms, bet apzināta rekomendācija – “Cilvēku veido nevis apstākļi – cilvēku veido viņa lēmumi”. Ja tev ir laba un gaiša idēja, ej uz priekšu!