Tamāra Mudra. Skaistumkopšanas salona NikoModa īpašniece. 1

Tamāra Mudra. Skaistumkopšanas salona īpašnieks NikoModa. Starptautisko koloristu skolu HairExpert absolvējusi. Priecājamies par jaunu tikšanos un jaunām iespējām, kas mums paveras ar jauniem cilvēkiem. Mēs kļūstam arvien lielāki un Ladies Deal Club kompetence aug. Par frizieri Tamāra sapņoja jau no septītās klases, un tagad viņa ir ne tikai savas jomas eksperte (ar 23 gadu pieredzi), bet arī skaistumkopšanas salona īpašniece, kurā strādā dažādi speciālisti. Mūsu klubā viņu atveda vēlme attīstīties, paplašināties un apgūt jaunas lietas, kā arī dalīties savās zināšanās vadībā un uzņēmējdarbībā. Un mēs par to patiesi priecājamies! Laipni lūdzam!

 Iepazīsimies

Skaistumkopšanas salona NikoModa īpašniece. Starptautisko koloristu skolu HairExpert absolvēnte. Friziere. Profesijā 23 gadus. Precējusies. Četru brīnišķīgu bērnu māte.

 Mazliet vēstures

Tamāra Mudra. Skaistumkopšanas salona NikoModa īpašniece. 2Profesijā strādāju 23 gadus. 14 gadus no tiem esmu skaistumkopšanas salona vadītāja. Tas ir grūts ceļš no mācekļa līdz saimniecei. Šajā ceļā es vienmēr tiecos pēc izglītības. Gan profesionālajā darbībā kā frizieris, gan uzņēmējdarbības jomā. Man aiz muguras ir daudz biznesa pamatu kursu, grāmatvedības kursu, administratoru kursu, daudz maratonu. Šobrīd mācos ukraiņu koloristes Natālijas Golovčenko matu krāsošanas kursos “Putu vannas”, tā teikt, papildinu zināšanas. Arī mana mīļākā profesija prasa lielu ieguldījumu izglītībā, jo tehnoloģijas mainās ļoti ātri. Mode uz frizūram un krāsošanās tehnikam mainās ļoti strauji. Šķiet, ka viss ir zinam, bet… Ja vēlies iet līdzi laikam un piedāvāt saviem klientiem jaunus tēlus un tendences, tad tev visu laiku ir jāmācās. Tā kā es pati esmu savas profesijas cienītāja, es pieprasu to arī no saviem darbiniekiem. Mums salonā ir neizteikts likums – reizi pusgadā jāiziet apmācība. Man ļoti patīk tas, ko daru. Man priekšā ir daudz mērķu un projektu, un es ticu, ka varēšu tos sasniegt ar savu brīnišķīgo komandu.

Mani vecāki jau kopš dzimšanas zināja, ka būšu friziere. Es joprojām esmu iekšā  dzemdību nams paķēra šķēres un nelaida vaļā…bet, ja nopietni, par par savu biznesu sapņoju kopš brīža, kad sapratu, ka vēlos būt frizieri, aptuvēni no septītas klases. Pirmais īstais klients bija mans brālis. Uz viņa galvas iemācījos visas viriešu frizūras. Savukārt mana māsa arī cieta no mana talanta. Mācoties pirmājā kursā sāku strādāt par friziera asistenti skaistumkopšanas salonā. Nostrādāja trīs gadus bez maksas, bet ieguvu milzīgu pieredzi, par ko esmu pateicīga kolēģei Gaļinai. Viņa mani daudz macīja. Tai skaitā nebaidīties no grūtībām.

Brīvais laiks, hobiji, vaļasprieki.

Labs jautājums… Kas ir brīvais laiks? :) :) Mana aizraušanās ir ceļošana. Man patīk aktīvs dzīvesveids, iepazīt jaunas vietas, izbaudiet dabas skaistumu. Diemžēl daudz laika tam nepaliek, bet ja ir, tad cenšos ceļot kopā ar ģimeni.

Tamāra Mudra. Skaistumkopšanas salona NikoModa īpašniece. 3

Atbalsts

Visspēcīgāko atbalstu saņemu no manas ģimenes. Mani tuvie cilvēki vienmēr tic un atbalsta manas pat visnereālākās idejās.

 Pasapņosim

Tamāra Mudra. Skaistumkopšanas salona NikoModa īpašniece. 4Ziniet, manā gadījumā nepietiek drosmes. Esmu diezgan paškritisks un prasīgs cilvēks.Ja es kaut ko daru, tad tam jābūt perfektam. Kas savukārt rada šaubas, nenoteiktību… rezultātā daudzi projekti paliek tikai manā galvā.

Grūtības darbā ar klientiem

Grūtākais darbā ar klientiem ir saprast ko tieši vēlas klients. Svarīgi ir ne tikai dzirdēt klienta teikto, bet arī saprast, kāpēc viņš to vēlas, kādam nolūkam viņam tas vajadzīgs. Sievietes, ir pakļautas emocijām, un bieži vien šī emocija ar mums izspēlē nežēlīgu joku. Tāpēc mēs – frizieri esam ne tikai meistari, bet arī nedaudz psihologi. Mēs uzklausām klientus, saprotam viņus, sniedzam padomus par aprūpi mājās. Galu galā ir ļoti svarīgi, lai meistara klienti darbotos vienā virzienā.

Padoms

Ikvienam, kurš vēlas strādāt šajā jomā, varu dot padomu: esiet pacietīgs. Biznesu nevar izveidot vienā dienā. Daudz jāmācās un jāattīstās. Un tas attiecas ne tikai uz profesiju. Nebaidieties no grūtībām. Jātic sev, savam rezultātam un tev noteikti izdosies!

Sieviešu biznesa klubs ir atvērts uzņēmīgiem cilvēkiem, kuri ir iemīlējušies dzīvē. Tu vari būt meklējumos vai students, vari vadīt biznesu, vai arī vari būt profesionālis savā jomā – galvenā vēlme un izpratne ir, ka kopā var sasniegt daudz lielākus rezultātus. Laipni lūdzam Ladies Deal Club!