Olga Trofimova: "Palīdzēšu piesaistīt eirofondus" 1

Olga Trofimova: "Palīdzēšu piesaistīt eirofondus" 2Olga Trofimova, speciāliste starptautiskās loģistikas jomā. Vienlaikus tas piesaista eirofondus Latvijas biznesam. Spilgta, ambicioza, spēcīga un uzmanīga pret detaļām. Tāpat kā visi cilvēki, kas nāk uz mūsu Ladies Deal Club, Olga ir apņēmības pilna augt, attīstīties un sadarboties. Viņa ir atvērta mācībām un vēlas dalīties savās zināšanās. Mēs vienmēr priecājamies, kad satiekam cilvēkus, ar kuriem esam ceļā! Laipni lūdzam mūsu draudzīgajā kolektīvā un esam pārliecināti, ka kopā sasniegsim daudz.

Olga Trofimova. Preču biznesā ECOM sektorā darbojos kopš astoņpadsmit gadu vecuma un jau 10 gadus vadu uzņēmumu starptautiskās loģistikas jomā – Kurjerpiegādes visā pasaulē. (Viņa atvēra un vadīja vairākus veikalus eBay, Etsy un Amazon). Šodien piesaistu eirofondus Latvijas biznesam.

Šobrīd

Mana uzmanība vairāk ir pievērsta eirofondiem. Es palīdzu uzņēmumiem kļūt konkurētspējīgākiem, piesaistot praktiski bezmaksas finansējumu no Eiropas Savienības. Galu galā ir daudz vieglāk uzsākt vai paplašināt, ja uzņēmumam ir līdzekļi, kas vēlāk nav jāatdod.

Mazliet vēstures

Olga Trofimova: "Palīdzēšu piesaistīt eirofondus" 3Mans vīrs meklēja veidus, kā piesaistīt eirofondu saviem projektiem. Pērku konsultācijas, slēdzu līgumus ar konsultantiem, tomēr, kad tas nonāca, neviens netika galā ar uzliktajām saistībām. Tad viņš uzticēja man pašai sakārtot šo tēmu. Drīz vien veiksmīgi pabeidzām pirmo projektu, pēc tam nākamos, un katru reizi viss izdevās kā plānots. Tad kļuva skaidrs, ka šis varētu būt labs un noderīgs produkts tirgum. Tika formulēts piedāvājums “Vai vēlaties no Eiropas Savienības bez maksas saņemt 80 tūkstošus eiro, kas nav jāatdod?”, kas neprasīja citus argumentus. Tā parādījās pirmie klienti.

Brīvais laiks

Brīvais laiks? Kas tas ir? Mums ir trīs bērni, un ģimene gandrīz visu atņem no darba brīvo laiku. Tomēr cenšos atrast laiku sev – lasu, nodarbojos ar sportu, daudz staigāju, izeju treniņus. Pēdējā laikā domāju par personīgā zīmola veidošanu un aizrāvos ar Rils tēmu, kur veicu savus pirmos testus.

Atbalsts

Lielākais atbalsts ir mans vīrs. Viņš vienmēr atbalsta manus pasākumus. Pat ja man pēkšņi gribētos aust makramē, viņš sapratīs un pateiks, kā to realizēt.

Tieši viņš nāca klajā ar ideju piesaistīt eirofondu savām vajadzībām un pēc tam to pārveidot par produktu un biznesu.

Un, protams, mani vecāki, kuri pārņēma trokšņaināko, lutinātāko, vienmēr čīkstošo, bet mīļāko dzīves daļu – mani bērni. Viņi vienmēr nāk palīgā un palīdz man iespēju robežās ar bērniem – rūpējas par viņiem un viņu braucieniem uz izvēles priekšmetiem.

Olga Trofimova: "Palīdzēšu piesaistīt eirofondus" 4

Pasapņosim

Kāpēc gan vispirms nesapņot par to, kā piesaistīt eirofondus valdības projektiem, bet pēc tam par eirofondu pārvaldību kopumā?

Grūtības

Visgrūtākais ir strādāt ar uzskatiem, kuriem nav nekāda sakara ar realitāti. Viņiem šķiet – “Tas nav priekš manis”, “Man joprojām ir jāatdod nauda”, “Es negribu vēlāk pastāvīgi rakstīt atskaites” utt. Lai gan patiesībā es uzņemos visu grūto darbu. , Es nedodu naudu nepieciešamo, un vienīgā atskaite, kas nepieciešama, tiks uzrakstīta ar manu līdzdalību. Acīmredzot visgrūtāk ir tikt galā ar klientu izgudrojumiem, un viss pārējais ir pa virsu!

INSTAGRAM