Jekaterina Četirkina, fitnesa un deju studiju "Endorfine" īpašniece 1

Jekaterina Četirkina, fitnesa un deju studiju "Endorfine" īpašniece 2Fitnesa un deju studijas “Endorfine” īpašniece Jekaterina Četirkina – gaiša, skaista, iedvesmojoša. Tieši šie cilvēki pievienojas mūsu sieviešu biznesa klubam un mēs kļūstam tikai lielāki! Koncentrēšanās uz mūžīgām vērtībām, vēlme radīt un dalīties ar zināšanām, laipns skats uz dzīvi un vēlme attīstīties – tas ir tas, kas nepieciešams, lai kļūtu par Lady of the Ladies Deal Club.

Satiekamies!

Jekaterina Četirkina, fitnesa un deju studijas “Endorfine” īpašniece. Esmu arī ergoterapeite, fitnesa trenere un uztura trenere, vadot projektus, kas saistīti ar svara zaudēšanu, veselības uzlabošanu un formas uzlabošanu.

Šobrīd manai studijai ir trīs filiāles – Vetsmīlgrāvis, Sarkandaugava, Vef. Ļoti vēlos paplašināties tālāk un atvērt vēl divas jaunas filiāles Kalnciema un Carnikavas novadā. Strādāju pie kvalitatīvas sporta zāles izveides, un man ir doma mainīt koncepciju, atverot telpu ar citu nosaukumu un nedaudz citām idejām. Priecājos, ka šajā posmā viss notiek kā plānots.

 

Mazliet vēstures

Kopš 13 gadu vecuma es sapņoju kļūt par treneri, un līdz pat šai dienai esmu sava biznesa fane. Vienmēr cenšas tikt galā ar visiem problēmas un iet uz saviem mērķiem vienalga ko, meklējot sev ko interesantu, mācoties un attīstoties. Agrāk visu darīju viena, bet tagad man ir forša treneru komanda, mani mīļākie klienti, daudzi no viņiem man ir kļuvuši tuvi. Es jūtos laimīgs, ka mani atbalsta tik daudz cilvēku.

Tagad man gandrīz nav brīva laika, jo nesen dzemdēju mazuli, tagad viņai ir 8 mēneši. Es viņai veltu daudz laika, un pārējo laiku pavadu studijā, dažreiz atļaujos vienkārši gulēt gultā un skatīties savus iecienītākos raidījumus.

Jekaterina Četirkina, fitnesa un deju studiju "Endorfine" īpašniece 3

Atbalsts

Jekaterina Četirkina, fitnesa un deju studiju "Endorfine" īpašniece 4Ģimene ir galvenais atbalsts manā dzīvē. Mani vienmēr atbalsta mīļotais vīrs, vecākā meita (viņai 5 gadi), mamma un tētis, draugi un protams treneru un klientu komanda.

Pasapņosim

Daudz kas ir atkarīgs no finansēm un laika, ļoti svarīgi ir arī atrast personālu, kas vēlas attīstīties šajā jomā. Tagad esmu saskārusies ar faktu, ka mans psiholoģiskais resurss izrādījās ne mūžīgs, piedzīvoju smagu izdegšanu un depresiju, bet veiksmīgi tiku ar to galā (protams, ne bez tuvinieku atbalsta)!

Tas man iemācīja pareizi noteikt prioritātes un atrast līdzsvaru starp darbu – ģimeni – atpūtu.

Grūtības

Ir grūti saglabāt pakļautību, jo daži cilvēki neievēro personīgās robežas un laiku (vai nu savas, vai kāda cita). Tagad saskaros ar inflācijas problēmu pasaulē, kas, protams, ietekmēja manas studijas un cenas. Cilvēku reakcija uz cenu pieaugumu ir ļoti atšķirīga.

Padoms

Tiem, kas gatavojas strādāt manā jomā, iesaku noticēt sev, ieklausīties sevī un uzticēties savai intuīcijai, tikai tu pats zini, ko vēlies. Iesaku daudz vingrināties, uz nodarbībām iet tikai pie profesionāļiem, nepadoties, prast sevi “savilkt kopā”, kad šķiet, ka tu dzīvo savas dzīves pēdējās stundas. Un mīli sevi!