Natālija Bergmane. Joprojām dejoju ar prieku 1

Natālija Bergmane. Joprojām dejoju ar prieku 2Natālija Bergmane ir iesācēja uztura speciāliste, kura ar savu pieredzi un praksi ir redzējusi, cik svarīgi ir normalizēt ēšanas paradumus. Un viņa bija tik aizrāvusies, ka nolēma izvēlēties šo tēmu par savu nākotnes profesiju. Saspringta dzīve jaunībā – TODES un tūres pa pasauli, pēc – laimīga māmiņa un tagad jauns posms, kas norisināsies kopā ar Ladies Deal Club. Mums ir liels gods un prieks satikt vēl vienu domubiedru, kurš saprot labvēlīgas vides, komunikācijas un kopīgas izaugsmes nozīmi. Laipni lūgti mūsu sieviešu biznesa klubā!

Mani sauc Natālija Bergmane. Esmu absolvējusi Latvijas Universitātes Ekonomikas universitāti, taču nekad neesmu strādājusi pēcNatālija Bergmane. Joprojām dejoju ar prieku 3 profesijas. Tā sagadījās, ka no astoņpadsmit gadu vecuma es dejoju TODES studijā, un universitātes beigšana sakrita ar Allas Vladimirovnas Dukhovas (baleta TODES mākslinieciskās vadītājas) priekšlikumu pievienoties baleta trupai Maskavā. Tas bija piedāvājums, no kura nemaz negribēju atteikties, jo tiešām “degu” ar dejām.

Pārcēlos uz Maskavu, lai dejotu baletā “TODES”, ar kuru apceļoju pusi pasaules. Visus šos gadus uzturēju draudzīgas attiecības ar savu seno draugu no Latvijas.

Un, ierodoties vienā no komandējumiem, es sapratu, ka mēs neesam tikai draugi. Es neatgriezos no sava komandējuma. Tā es atradu savu aicinājumu ģimenē. Tagad esmu sieva, mamma un pēdējā laikā apgūstu savu nākotnes profesiju.

Šobrīd padziļināti apgūstu nutricioloģiju.

Mani vienmēr ir interesējušas veselības, sporta un labsajūtas tēmas. Pirms nedaudz vairāk kā gada sāku ēst sabalansētu uzturu un pētīt jautājumu par to, ko ēdu ne tikai garšas, bet arī lietderības ziņā. Es biju pārsteigta cik daudz mēs nezinām par to, ko mēs ēdam. Izmēģinājusi uz sevi un sev tuvākajiem, pārliecinājusies par sabalansēta uztura efektivitāti, sapratu, ka tas mani patiešām interesē, un tik ļoti, ka vēlos dalīties ar šīm zināšanām.

Es novērtēju profesionālo pieeju it visā, tāpēc nolēmu iegūt pilnvērtīgu izglītību. Tas, ko es studēju, attiecas ne tikai uz pārtiku. Tas ir miegs, kustība, elpošana un daudz kas cits.

Natālija Bergmane. Joprojām dejoju ar prieku 4

Pārstāju dejot profesionāli – joprojām dejoju ar prieku. Mana īpašā aizraušanās ir Latīņamerikas dejas. Fiziskie vingrinājumi ir ļoti svarīgi labai veselībai, tāpēc regulāri eju uz sporta zāli, lai veiktu spēka treniņus, dažreiz spēlēju tenisu un skvošu.

Man patīk garas pastaigas ar ģimeni. Taču mūsu galvenā aizraušanās ir ceļošana. Viens no maniem iecienītākajiem galamērķiem ir Spānija. Taču mēs ne tikai mīlam pludmales brīvdienas, bet arī slēpojam un braucam ar kalnu velosipēdu. Man patīk arī lasīt grāmatas par psiholoģiju.

Mans lielākais atbalsts un atbalsts ir mans vīrs. Mums ir brīnišķīga meita, gudra un talantīga. Un tikai ģimenes lokā es jūtos patiesi kā mājās, lai kur mēs atrastos.

Man bija liels solis iziet ārpus savas mājas un ģimenes vārtiem un atrast darbu, kas man patīk. Un, protams, šim nolūkam jums ir daudz jāsazinās, jāveido jauni savienojumi. Sapratu, ka man ļoti pietrūkst komunikācijas ārpus mājas. Nu, zināšanas, protams. Šobrīd es tos saņemu.