Jūlija Šablinska, kosmetoloģijas speciāliste 1

Jūlija Šablinska, kosmetoloģijas speciāliste ar augstāko medicīnisko izglītību (Skaistumkopšanas speciālists kosmetoloģijā), Medicīnas koledžas lektore. Strādā savā privātpraksē Daugavpilī.

Jūlija Šablinska, kosmetoloģijas speciāliste 2Priecājamies par mūsu jauno iepazīšanos un sadarbību. Sieviešu biznesa klubs Ladies Deal Club vienmēr priecājas par jauniem, idejiskiem un atvērtiem cilvēkiem! Jūlija nesen ir kļuvusi par daļu no mūsu komandas, un mēs esam pārliecināti, ka mūs sagaida produktīva un bagāta sadarbība. Priecājamies jūs satikt!

Man ir interesanta, bet tajā pašā laikā grūta profesija. Kosmetoloģijā, tāpat kā jebkurā citā medicīnas jomā, ārstam nav tiesību kļūdīties.

Maijā darba dēļ lidoju uz Nicu un Monako. Man bija liels gods piedalīties grandiozajā pasākumā par godu zīmola Dermacutic 20 gadu jubilejai, kuru mīlu un ar kuru strādāju savā privātpraksē.

Savu dzīvi ar kosmetoloģiju saistīju tālajā 2013. gadā. Tolaik dzīvoju un strādāju Dānijā un gaidīju rudeni, lai varētu sākt studijas augstskolā. Pēc pirmās izglītības esmu vizuālās reklāmas dizainere (Vizuālās reklāmas dizaina speciālists) un četrusJūlija Šablinska, kosmetoloģijas speciāliste 3 gadus mācījos mākslas skolā “DAUGAVPILS DIZAINA UN MĀKSLAS VIDUSSKOLA SAULES SKOLA” savā specialitātē. Un manai nākotnes izglītībai bija jābūt saistītai ar multimediju dizainu un komunikāciju.

Jūlija Šablinska, kosmetoloģijas speciāliste 42019. gada vasarā nolēmu pārcelties uz savu dzimto pilsētu Daugavpili un tur sāku strādāt sev. Protams, bija grūti un biedējoši, kur atrast klientus. Sāku ar minimālo procedūru skaitu un cenām. 2020. gadā uzrakstīju un laimēju biznesa projektu kosmetoloģijas attīstībai Latgalē.

Man ir maz brīvā laika un arī cenšos to pavadīt maksimāli izdevīgi. Cenšos katru mēnesi apmeklēt vismaz divus līdz trīs kosmetoloģijas seminārus.

Svētdiena ir ģimenes diena, to vienmēr interesanti un aktīvi pavadām kopā.

Protams, es sapņoju atvērt savu biznesu, savu skaistumkopšanas klīniku, kurā strādās ārsti un ārsti. Tik lielam solim, protams, nepietiek līdzekļu, partneru un zināšanu biznesa ieviešanā un tā mērogos.

Man ir ļoti paveicies ar saviem klientiem tādā ziņā, ka mūsu darbā nav nekādu grūtību. Mēs strādājam kopā, lai sasniegtu rezultātus. Klients ievēro visus ieteikumus mājas aprūpei, birojā veicam nepieciešamās procedūras vēlamajam rezultātam.

Ja kosmetoloģiju izvēlas ar sirdi, tad šādam speciālistam izdosies!