Ina Samoviča, IT projektu vadītāja. 1

Ina Samoviča, IT projektu vadītāja. 2Ina Samoviča, IT projektu vadītāja. Priecājamies par mūsu jauno iepazīšanos, jaunu sadarbību un jaunu draudzību. Un, protams, mēs esam patiesi priecīgi iepazīstināt jūs ar mūsu jauno Lady of the Ladies Deal Club. Spilgti, spēcīgi, dažādi, daudzpusīgi un daudzpusīgi, ar lieliem nākotnes un tagadnes plāniem. Viņas stāsts ir iedvesmojošs, un Inai piederošo disciplīnu dažādība nevar vien pārsteigt! Mēs esam patiesi priecīgi, ka šajā dzīves posmā Ine ir ceļā ar mums un lai šis ceļojums ilgst pēc iespējas ilgāk. Laipni lūdzam!

Iepazīsimies

Šodien strādāju SIA Evolution Latvia par IT procesu vadītāju. Savā pamatā šis amats ir IT projektu, procesu vadītāja un Scrum Master amatu kombinācija.

Esmu uz mērķi orientēts cilvēks, tāpēc pastāvīgi pilnveidoju savas zināšanas un prasmes. Šobrīd apgūstu programmēšanu kursā “Full-stack web izstrāde”, un paralēli apgūstu kursu par līderību un IT projektu vadību.

Mans pirmais hobijs ir studijas. Apgūt jaunas zināšanas un iegūt jaunu pieredzi un prasmes.

Otrais ir grāmatas.  Es savulaik izlasīju grāmatu “Rīta burvība”, un tas man bija stimuls ieviest rīta rutīnu, kas ļautu man justies efektīvāk un produktīvāk visas dienas garumā.

Ina Samoviča, IT projektu vadītāja. 3Ina Samoviča.

Man ļoti patīk lasīt grāmatas. Šī ir mana bērnības mīlestība. Kad mācījos skolā, biju žūrijā un rakstīju recenzijas (referātus) par jaunām bērnu grāmatām. Mēnesī izlasu kādas 2-3 grāmatas. Būtībā tā ir profesionāla vadības literatūra. Tagad, piemēram, lasu grāmatu par izdegšanu, kurā ir arī dati par dažādu pētījumu rezultātiem par šo jautājumu.

Nākamais solis ir atvērt savu uzņēmumu. Trūkst pieredzes un zināšanu, bet pie tā jau strādāju. Un arī es sapratu, ka man ir vajadzīga gan labvēlīga vide, gan vide, kurā ir tādi cilvēki, kuri var būt tev par atbalstu grūtā brīdī, un tas ir viens no iemesliem, kāpēc pievienojos Ladies Deal Club.