Jūlija Kulagina, galvenā grāmatvede un konsultante. 1

Jūlija Kulagina, galvenā grāmatvede un konsultante. 2Jūlija Kulagina, galvenā grāmatvede un konsultante. Aktīva, smaidīga, motivēta panākumiem un attīstībai, meklē jaunus kontaktus, iespējas un sava potenciāla realizāciju. Džūlija ir iemīlējusies dzīvē, ģimenē, ceļojumos un pasaulē, ko viņa rada sev, aicinot viņu pievienoties un augt kopā.

Priecājamies iepazīties un iepazīstināt jūs ar mūsu jauno Lady of the Ladies Deal Club!

Satiekamies!
Jūlija Kulagina, galvenā grāmatvede un konsultante. Šobrīd veidoju karjeru starptautiskā uzņēmumā. Es iegūstu ACCA diplomu. Aktīvi interesējas par psiholoģiju un mārketingu.

Brīvais laiks
Man patīk pavadīt laiku ar ģimeni un draugiem. Kopā apceļojam Latviju un atklājam dažādas jaunas vietas. Man ļoti patīk ceļot pa pasauli, kopā ar vīru kolekcionējam dažādu valstu gleznu kolekciju, ko pērkam no vietējiem māksliniekiem. Man patīk literatūra un šahs. Man ir Akitas suns vārdā Kazuki, ar kuru kādreiz piedalījāmies izstādēs, bet tagad labprāt paēdam un paguļam.

Jūlija Kulagina, galvenā grāmatvede un konsultante. 3

Es patiesi iesaku atrast sev mentoru, kurš būtu ieinteresēts tavā attīstībā. Klausieties šo cilvēku, kad viņš runā par jūsu vērtību. Atrodi savu motivāciju mācīties.

Ir labi, ka gribi naudu. Būs uzņēmumi, kas nevēlēsies tevi reklamēt – ja izaugsme ir tavs dzinējspēks, šis zirgs ir miris. Ir pienācis laiks nokāpt un meklēt citu. Intervijā ar darba devēju – arī tu izvēlies.

Vēlos attīstīt spēcīgu personīgo zīmolu un piesaistīt interesantus cilvēkus.

Es vēlos, lai mani ieskauj tie, kas saprot savas stiprās puses.

Lai būtu vairāk tādu, kas vēlas apvienoties, nevis sacensties.

Es redzu ideālu pasauli, kurā katrs pats izveido savu vietu un negaida, kad pasaule tiks pielāgota viņam.