Olga Garina, biznesa trenere 1

Olga Garina, starptautiskā līmeņa ACC ICF live & business coach, biznesa koučs, konsultante klientu apkalpošanas, pārdošanas un darbinieku motivācijas uzlabošanā. Skaista sieviete ar skaistu profesiju – šī kombinācija ir vienkārši ideāla.

Olga Garina

Olga Garina, biznesa trenere 2Ar patiesu prieku piedāvājam jums mūsu jauno kluba dāmu. Iepazīstieties ar Olgu Garinu!

Man ļoti tuvs ir Merilinas Atkinsones (Erickson School of Coaching dibinātājas) formulējums: “Koučings balstās uz attiecību ētiku, tas ir veids, kā ieraudzīt īstu cilvēku. Mūsu darba būtība ir cilvēki. Koučings paver cilvēkos tādas spējas un iespējas, par kurām viņi paši pat nenojauta!”

Jau no mazotnes zināju, ka strādāšu ar cilvēkiem un cilvēku labā. Bez komunikācijas es jūtos skumji, tāpat kā Iņ bez Jaņ. Beidzis maģistra grādu vadības zinātnēs.

16 gadus vadīju AS “Balticom” pārdošanas nodaļu. Par mani teica – līderis ar lielu sirdi. Un tas ir jauki! Galu galā pārdošana nav tikai nauda, ​​plāni, piltuves, reklāmguvumi.

Olga Garina, biznesa trenere 3Jo vairāk pieskaros cilvēku likteņiem, jo ​​lielāku atbildību jūtu par savu emocionālo un garīgo veselību. Lai uzturētu sevi resursu stāvoklī, es nodarbojos ar jogu

Līdz 36 gadu vecumam es nezināju, kas es esmu. Kāds ir mans spēks, mans mērķis. Un, kad es atbildēju uz šiem jautājumiem, es saskāros ar jaunām grūtībām un bailēm.

Riskēju un izvēlējos jaunu profesiju. Atzīšos, nekad mūžā neesmu saņēmusi tādu prieku no darba! Tāpēc, ja jūs tagad esat grūtas izvēles priekšā, es vēlos novēlēt: “Lai jūsu ticība ir stiprāka par jūsu bailēm!”