Karina Datashvili, matchmaker 1

Karina Datashvili, matchmaker un attiecību konsultante. Daudzi par šādu profesiju dzird pirmo reizi. Tas kaut kur saskan ar savedēja darbu, bet ne gluži.

Karina Datashvili

Karina Datashvili, matchmaker 2Šis nav viegls darbs, kura pamatā ir daudzu gadu HR pieredze, mīlestība un empātija. Ir svarīgi atzīmēt, ka Karīnas gadījumā mēs nerunājam par laulību aģentūru. Karīnas un uzņēmuma, kurā viņa strādā, uzdevums ir ekskluzīvi iepazīšanās, bet ne pircēju meklēšana!

Es vadu iepazīšanās aģentūru Simantov International. Esmu atbildīgs par visu administratīvo procesu organizēšanu, sadarbības organizēšanu ar citām aģentūrām, turklāt strādāju tieši ar klientiem – no pirmā zvana un intervijas. Visā procesa laikā esmu viņu galvenā kontaktpersona un konsultante.

Es strādāju nevis ar profesionālām prasmēm, bet ar sajūtām. Es ļoti uzticos savām sajūtām un empātijai – ja tās nav, tad klientu neņemu. Es vienkārši nevaru palīdzēt.

s strādāju angļu valodā, bet man vienmēr šķiet, ka mana valoda nav pietiekami laba, lai izlemtu par intervijām ar dažādiem TV kanāliem un radio programmām Amerikā un Anglijā. Un arī “aizkulisēs” jūtos daudz pārliecinošāk nekā priekšplānā.