Balva WOTY2022 par Gada sievieti 1

Rīgā norisinājās ikgadējā Ladies Deal Club rīkotā balva WOTY2022 par Gada sievieti. Uzvarētāji tika noteikti desmit nominācijās, katrā no kurām bija uzreiz vairāki pretendenti. Labākie tika noteikti balsojot, un par balvu ikvienam kļuva Svinīgās vakariņas ar izklaides programmu kādā no Jūrmalas viesnīcām.

Septembra sākumā Ladies Deal Club (LDC) norisinājās nozīmīgs un nozīmīgs pasākums — ikgadējā sieviešu gada balva WOTY2022 (Gada sievietes).

Balsojums un nominācijas tiek noteiktas kluba iekšienē, atbilstoši Dāmas projektiem un sasniegumiem. Šogad noteikti bija 10 nominācijas, katrai no kurām bija savs uzvarētājs. Vairākus gadus LDC bija spiests rīkot tiešsaistes pasākumu – balva krita novembrī un tika ieplānota uz kluba dzimšanas dienu. Šoreiz svētki tika pārcelti, lai noteikti varētu satikties, papļāpāt, priecāties viens par otru un labi pavadīt laiku. Viesus gaidīja gardas vakariņas un izklaides programma. Par pasākuma vadītāju tika uzaicināts kluba draugs, dziedātājs, producents, vokālais pedagogs un mūziķis Alekss Silvers, un vakara galvenā balss bija producentes Tamāras Rimkevičas protežē dziedātājs Jevgēņijs Muravjovs.